SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalanie tluszczyku

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25
Jestem nowa na forum i jeszcze nie bardzo sie w tym wszytskim orientuje.
Cwicze rekreacyjnie, jakis basen rowerek stacjonarny cwiczenia w domu- to co lubie,jednak nie chudne.Na pewno popelniam jakies bledy co do intensywnosci czasu (cwicze ok 30-40 min co 2,3 dzien)
Chcialabym jednak spalic tluszcz glownie z dolnych parti ciala i po przeczytaniu wielu tematow mam juz metlik w glowie. Z przyczyn zdrowotnych nie moge biegac.Zaczelam stosowac diete 1000 kcal. Jak ulozyc sobie program treningowy zeby szybko i skutecznie spalic tluszcz, wykluczam bieganie ale chetnie jakies cwiczenia w domu basen i rowerek stacjonarny
Bede bardzo wdzieczna za kazda odpowiedz choc mam swiadomosc ze wiele jest podobnych postow
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
basen i rower stacjonarny wystarczą do zrzucenia tłuszczu.
nie zrzucisz tylko z dołu, poleci z całego ciała.
dieta 1000 kcal na pewno nie pomoże, jedynie zaszkodzi.
raz, że nie zdrowa dla organizmu, dwa, że spowalnia bardzo metabolizm i mobilizuje organizm to tworzenia zapasow (w postaci tluszczu).
po dietę do działu odżywanie zapraszam, tam pomożemy.
poczytaj i poskładaj, a my poprawimy.
aeroby (rower stac., basen ) 2-5 razy w tyg (zależy od tego ile masz do zrzucenia) po 30-60 min (to samo) najlepiej na czczo.
dobra dieta, aeroby tak jak napisałem i za miesiąc zobaczysz różnicę.
powodzenia.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moczenie w wodzie a INDEKS GLIKEMICZNY

Następny temat

IG

WHEY premium