SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalanie tłuszczu - zebrane informacje.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
do gory :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 558 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16649
Zastanawia mnie jedno: jak uzyskać wysoki poziom T3? Jakie czynniki w diecie stymulują syntezę T3?

Mężczyzna na poziomie powinien trzymać się w pionie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
wysoki poziom energii /szczegolnie weglowodanow/ oraz regularne posilki sprzyjaja wysokiemu poziomowi T3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1764 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5987
Jako ze mam niedoczynnosc tarczycy - ktora ujawnia sie obnizeniem poziomu trójjodotyroniny (T3)podczas okresu redukcji przeprowadziłem badania przed suplementacja t3 san i po - wyniki - poziom wrócił do normy po miesiacu - tak wiec t3 san dziala na mnie

chemik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
dzieki mego o tym mowil czrny i to potwierdza dzialnie gugll ,ktore kwestionowal e-lite ja postapile tak smao dziena dawka to 120mg przez 20 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1370 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15179
No a dlaczego nie ma nic o dnp i cytomelu?

Run Forrest, run!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
dalej kwestionuje :D miales znalezc qaz badania, zapomniales? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Jestem ciekawy ile ćwiczyć i ile kcal powinna spożywac wtedy osoba ważąca 79......

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 558 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16649
U siebie także zauważyłem objawy niedoczynności (uczucie zimna, ospałość, rogowacenie skóry na łokciach i kolanach), ale TSH wyszło w normie. Objawy nasiliły się po pewnym czasie stosowania CKD, więc wróciłem dorzuciłem trochę węgli i nastąpiła wyraźna poprawa. Pytanie: jak redukować kalorie nie redukując poziomu T3?
1

Mężczyzna na poziomie powinien trzymać się w pionie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy ????????

Następny temat

Spalanie tłuszczu II - dla ambitnych.

WHEY premium