SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalanie...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3069

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7162
I jeszcze jedno, malenkie, nurtujace mnie pytanie, jak z alkoholem podczas tego cyklu ? wiem, puste kalorie, ale wiadomo, zdarzaja sie okazje, kiedy nie wypada pic samej wody...

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
nie wiem jak wygladasz i jak chcesz wygladac ale

raz cytomel bez saa w dawce juz nawet 25mcg przy 30g wegli i dodatkowych stymulatorach beta2 receptorow a wlasciwie calego wachlarza adrenargicznych ZJE CIE W CALOSCI

dwa wpadniesz w taki katabolizm, ze zwykle przetrenowanie bedzie przy tym pikusiem, sam zobaczysz

trzy zrobisz sobie nie tylko krzywde cielesna ale rowniez umyslowa, szczegolnie jezeli faktycznie zamierzasz sie na 100mcg T3 ze spalaczami i tak napietym planem treningowym oraz totalnym brakiem wegli

skomentuje to tak -------->



dam ci dobra rade, zacznij bez spalaczy, powoli wdrazaj aeroby oraz powoli obcinaj wegle, kup sobie kreatyne kre-alkalyn ktora pomoze ci w regeneracji, dopiero kiedy wyrobisz forme i przyzwyczaisz organizm do ciezkiej pracy przy obnizaniu kalori wprowadz jakis spalacz, proponuje TSE, ktory ma wszystko co w tym momencie bedzie ci trzeba, pociagnij na nim 4tyg, sukcesywnie zmniejszaj ilosc wegli jednak LADUJ SIE CHLOPIE bo spartolisz wszystko

po tych 4tyg odpocznij sobie troche podbij kalorie i znowu przeprowadz program tym razem dodaj efke do TSE i to samo 4tyg, mozesz w tym momencie juz miec niskie wegle pod warunkiem ladowan

jezeli po tych 8tyg bedzie ci malo mozesz wejsc na clen 3tyg i to bedzie koniec a jezeli nie bedzie koniec tzn ze caly plan opieral sie jedynie na tabletkach a nie diecie i odpowiednim treningu

zadnego T3 ! ! ! !


pa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
e-lite, wszystcy sie zastanawiaja czy ty wogule kiedys na silowni byles jak non toper na kompie siedzisz...
ploty chodza ze masz 28 w lapie... na kablu

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
szczerze to na silke chodze tylko na cyklu czyli 2-3razy do roku po 2-3miesiace, reszte czasu chleje a w wicie nie mam 28 tylko 36 na pelnej pompie oczywiscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7162
Chce zrobic dobra rzezbe, pisalem ze mialem thermala wczesniej, i nie pomoglo...
Ladowania oczywiscie beda...
W moim wypadku, jest naprawde trudno, zrobic cos, bez silniejszych srodkow, przez dwa lata na silowni nie udalo mi sie dojsc, do takiego wygladu jaki chcial bym uzyskac, a naprawde duzo nie wymagam.
Co gdybym zmniejszyl dawke cyto, do max 50 mg ? zaczac od 12,5 tak pojechac kilka dni, potem 25, max 50... Calosc max 3 tygodnie.
Do tego mozna dokupic ta kreatyne.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
mozesz uzyc mocnych srodkow ale tak jak pisalem spalisz sie caly a jak odstawisz to nie mysl ze utrzymasz taki procent tkanki tluszczowej do jakiego doszedles.. jezeli nie obijasz sie te dwa lata, masz diete i robisz wszystko tak jak trzeba a efekty sa niezadawalajace to nic ci nie pomoze permanentnie.. masz taki organizm/uklad hormonalny i raczej nic tego nie zmieni, podobny problem ma ginomen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7162
Ok, dokupiłem tą kreatyne alkaliczną, o największym stężeniu, użyje jeśli sie zdecyduje na cyto...
Zrobie najpierw tydzien clen/tydzien eca. Zobacze jak pojdzie, i jak na to zareaguje, najwyzej dorzuce Cyto po tych dwoch tygodniach.
Tylko pytanie, skoro 30 g węgli, to stanowczo za mało, to ile powinienem spożywać ich ? wogóle ma to sens, podawać tyle węgli, przy większych ilościach tłuszczy ? Jaka powinna być proporcja, na kg ciała, białka, węgli i tłuszczy, podczas cyklu cytomelem ?
Może jakaś inna dieta, chociaż na tej już troszke jestem i w sumie sie przyzwyczaiłem...

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
nic nie rozumiesz, jestes goracy jak zycie /ad. zycie na goraco/

powiem ci tyle desperacie... jestes typowym polakiem
nauczysz sie na wlasnych bledach, nie innych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7162
Hehe, typowym polakiem, no tak jestem, to bez watpienia ;)
ale zobacz, przeczytalem juz cale forum, wszystkie tematy odnosnie cyto,
wiem jak ludzie mieli na tym, jesli za dlugo to stosowali, no i zdecydowalem sie, zrobilem badania, skompletowalem caly zestaw supli itd... (i poszlo na to nie malo kasy - jak dla typowego polaka :p , poszlo tez masa mojego czasu, zaangazowania w to)
Chodze na silke, trenuje, wstaje rano, przed szkola zeby pobiegac(myslisz ze teraz jest cieplo ? ;P), zeby osiagnac to co chce, jaki wiec sens, by byl teraz, zeby olac glowne zalozenie mojego cyklu tj. cyto, pod ktory wszystko bylo komponowane, przynajmniej na te trzy tygodnie go dorzucic w malych dawkach, jak cos bedzie nie tak, to zejde powoli z dawki i to odloze... Czy dam rade utrzymac wynik po cyklu, mysle ze dam.
Zreszta, goni mnie czas, za duzo go nie mam, ale nie o tym mowa w tym temacie. Nie pytał bym juz o to w tym temacie, ale nie moge po prostu znalezc odnosnie optymalnej diety na cykl z cyto...

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
no jakbys bil tak ze 200mg ew mysle ze jakos cudacznie sobie nie zaszkodzisz a tam zawsze jakis lekki przyrost zauwazysz, pisze to nie czytajac co pisales wczesniej, takze jak ci pisali ze masz nie brac to nie bierz

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblokowanie po Omku

Następny temat

odblok

WHEY premium