SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacze tłuszczu a leki przeciwdepresyjne

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3
Witam serdecznie. Jestem nowa, nie znam jeszcze zasad więc w razie czego proszę o wyrozumiałość

Mam mega problem. Po 2 ciąży w której przytyłam 30 kg nie mogę wrócić do wagi. Obecnie od prawie roku waga zatrzymała mi się na 65-67kg a powinnam mieć ok 60. Dieta 1800kcal, 2h tyg siłownia z trenerem + ok 6h aerobów. Pomyślałam żeby się wspomóc jakimś spalaczem tylko że biorę leki przeciwdepresyjne - citalopram.Co byście mi zasugerowały? wiem że mogą one reagować ze sobą bardzo niekorzystnie
z góry dxiękuję za odpowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W pierwszej kolejności trzeba byłoby sprawdzić, czy to czasem antydepresanty nie są odpowiedzialne za problemy z masą ciała - tutaj powinnaś podjąć dialog z psychiatrą. Kolejna rzecz to dieta - ile czasu jesteś na takiej kaloryczności? Być może czas na cięcia, manipulację BWT? Obawiam się, że trening siłowy nie jest optymalny, tzn. nie działasz na maks. swoich możliwości. Gdyby tak było, nie trwałby on 2h, a 45-60 min. Spalacz sprawy nie załatwi. To jedynie dodatek do powyższych, jeśli one nie będą zoptymalizowane, to nie masz na co liczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cilatopram wpływa na zmianę wagi (przeczytaj sobie w ulotce), jednakże częściej powoduje spadek masy ciała
stosujesz generyk?

edit.
http://www.drugs.com/drug-interactions/citalopram.html


Zmieniony przez - azalianna w dniu 2014-12-07 19:14:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Z jakiego powodu bierzesz antydepresant?
Z powodu depresji czy zaburzeń lękowych?
W zaburzeniach lękowych na pewno zapomnij o dodawaniu spalacza.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z dolną partią pośladków

Następny temat

Trening dla początkujących-Pytanie

WHEY premium