SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacze + kawa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15
Witam zaczynam zazywac spalacze tluszczu zawsze przed treningiem pije kawe . Moje pytanie czy pic dalej kawe i zazywac spalacze czy odstawic kawe ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Do wakacji jakoś to uciągne a potem wycianm stymulanty do 0 bo szkoda mi troche zdrowia i tego zebym sie przyzwyczaił bo potem nie beda działać. Cięzko tez mi jest dobrac przedtreningówke która chociaz w minimalnym stopniu mnie pobudzi ;p.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
Kwestia skladu spalacza i ilosci stumulantow. Musisz uwazac by nie przedobrzyc z iloscia kofeiny lub z innymi stymulantami o dzialaniu agonistycznym. Co masz za produkt?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15
Mam ClenBurexin jest to moj pierwszy kontakt ze spalaczami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 373 Napisanych postów 732 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16921
Jak lubisz to możesz pić kawę. Ale dobierz ilość kapsułek spalacza i moc kawy adekwatnie do wrażliwości na stymulanty, tak abyś poczuł satysfakcjonujące pobudzenie. Ilość kofeiny i innych stymulantów to jest zawsze sprawa indywidualna: jeden będzie potrzebował 400 mg kofeiny, a inny po 100 mg będzie miał trzęsawkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15
Pilem 3 kawy dziennie bez spalaczy . Czy mam zrezygnowac z kawy rano i przed treningiem na rzecz spalaczy ? Czy moze rano gdy wezme spalacze przed sniadaniem to kawe tez wypic moge ? Czy raczej spalcze powinny byc wystarczajace ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15
Waze obecnie 102 kilo .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Do takich spraw dochodzi się własnym doświadczeniem. Weź jeden-dwa-trzy dni, różne dawki/kombinacje i obadasz co Ci służy a co nie leży.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15
Dziekuje wszystkim za podpowiedzi napewno sie przydza i wyciagne odpowiednie wnioski . Zycze wszystkim duzo sily i wytrwalosci udanego treningu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
A po kilku tygodniach hardkorowego treningu na dopalaczach wykonaj sobie pełny jonogram + chlorki.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 373 Napisanych postów 732 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16921
Ja np. jak się śpieszę to biorę tabletkę kofeiny 200 mg, a jak mam czas to mielę sobie spokojnie kawkę do zaparzenia i dodatkowo łykam około 130 mg bezwodnej (z innego suplementu).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
U mnie przed treningiem leci kawa z 6 łyzeczek i 15 minut pozniej 3 kapsy Clenburexin. Pobudzenia jako tako nie czuje gdyż już sie przyzwyczaiłem. Początki były swietne :). Dobierz dawke tak zebyś czuł a potem stopnio mozesz zwiekszyć. Po jakimś czasie radze odstawić stymulanty na miesiac/dwa zeby organizm odpoczął.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej odnośnie suplementacji :)

Następny temat

Jakie Suple

WHEY premium