SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz tłuszczu - hellfire pytanie o Johimbine

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2379

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 35057 Napisanych postów 89948 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940968
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 806
DMHA legalny następca DMAA, DMHA jest słabsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 35057 Napisanych postów 89948 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940968
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 806
na wxn DMHA ~5 dych taniej niż na allegro ale przebicie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Z ekstraktami tak naprawdę to jest ciężko bo nie wiadomo jaka standaryzacja tego jest, lepiej kupić coś laitowego i np yohę osobno dorzucić

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 806
Co np standardowego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Normalny spalacz oaprty na kofeinie i wyciąagch, jakis revex, black bombs, scorch (nie wiem czy dostępny jeszcze) i solo johimbinę dać/

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12069 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
wrzuc sobie
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Redox_Hardcore_2.0-opis39427.html
do egO
10mg joskzi i bedziesz mial spalacz z gornej polki o bardzo dobrym dzialaniu

opcja polaczenia lekkiego spalacza na kofeinie z joszka wydaje sie byc pomyslem najciekawszym, bo mozesz wrzucic wiecej podstawowych skaldnikow spalacza a joszke zostawic na poziomie ktory dziala idealnie, bo w przypadku joszki 2mg w jedna czy w druga strone potrafi mocno zmienic odczucia co do spalacza na mniej pozytywne w dzialaniu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 806
Już kupiłem tego hellfire niestety nie zdążyłem na Twój komentarz, źle zrobiłem?


Zmieniony przez - MlodyKokso w dniu 2019-12-17 11:04:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12069 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
niekoniecznie zle to tylko inna opcja, inny sposob na zastosownaie spalaczy, ja wole opcje z monopreparatami zeby wlasnie dobierac ilosc joskzi pod siebie.
przy produkcie wieloskladnikowym mam czasem problemy, bo jeden kaps dziala slabo, a 2 kapsy potrafia dzialac zbyt mocno i wtedy robi sie klopot jak suplementowac dany produkt
jak przyjdzie to przestestujesz i zobaczysz na wlasnej skorze jaka dawke nalezy dobrac pod siebie i jaka ilosc spalacza sprawdzi sie w Twoim przypadku. nie ma tez obecnie zdania na temat nowych wersji hellfire-a

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cynk branie

Następny temat

Bcaa carbo witaminy

WHEY premium