SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz + białko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6879
Witam chciałem prosić o poradę jaki spalacz lub białko polecacie dokupić. Aktualnie posiadam VPX meltdown MD2 spalacz i białko bez smakowe Myprotein impact whey 5kg. Wcześniej stosowałem machine man burner lecz teraz chciał bym czegoś spróbować innego co polecacie?

Zastanawiam się nad białkiem 2.5kg myprotein impact whey lecz smakowe.
Spalacz: Muscletech - Hydroxycut Hardcore Elite, Dorian Yates Black Bombs, ECA Elite z efka (polacal mi ten spalacz ktoś kiedyś podobno dobry i mocny lecz z tego o wiem Ephedra traktowana jest jako doping co sadzicie o tym spalaczu?)

2) wiek 20
3) waga/wzrost 87kg 183cm
4) staż treningowy 30 miesięcy z jedna dużą przerwa
5) cel cyklu : rzeźba
6) stosowane już wcześniej suplementy białko, BCAA, kreatyna mono i hyd, massgainer
7) stosowane wcześniej spalacze machine man burner, vpx meltdown md2
9) ilość dni wolnych od kreatyny 3tyg
10) informacje na temat diety (rozkład b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) B 205g WW 246g T 88g 2600kcal
11)przewidziane finanse na cykl średnie/duże
12) uwagi i sugestie brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6879
Trening 5 razy w tyg cardio zawsze po treningu siłowym 25-30min. Dieta jest dopięta lecz chciał bym się własnie czymś wspomóc, wiec mój plan to zakupić ClenBurexin do końca kwietnia polecieć na nim i w maju pod koniec redu wrzucić coś mocniejszego. Wiec co byś cie polecili na koniec redukcji? Myślałem o zakupieniu na koniec redukcji Hydroxicut, Black Bombs proch/tabsy lub ECA elite, lub może coś polecicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
Jaki bf obecnie?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6879
BF ocenił bym na około 14% coś w tych granicach może i nawet troszkę więcej:) Maszyna na siłowni pokazuje 12% ale raczej w to nie wierze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Ja bym Black Bombs spróbował, ale poczekaj na zdanie bardziej obeznanych, ja tam nie redukuje, liczy się masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6879
Własnie czytałem opinie i podobno jest dobry lecz poczekam na opinie bardziej doświadczonych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
podjadasz meltdowna juz?
ja bym zostawil sobie jego na koniec, a teraz kupil cos slabszego

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6879
Zostały mi resztki z poprzedniej wiec wrzuciłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 793 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10421
Black Bombs bez 1.3 to już nie to samo , chociaż złym wyborem nie jest - z podobnej półki masz też Animal Cuts.
Jeśli szukasz czegoś dość mocnego to ECA Elite - tylko jeśli byś planował coś do niego dorzucać to uważaj - ostatnio jak strzeliłem z nim mixa (1tabsa) + (3tabsy) inne słabsze spalacze bo miałem resztki (każdy ma coś z Kolumba, więc i ja chciałem odkryć coś nowego ) to myślałem, że mi łeb rozpie#doli jak paczkę dropsów. Sam w zupełności jest dość mocny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6879
Własnie też myślałem o ECA ale nie wiem czy nie za mocny, znowu przedmówca mówi żebym zaczął od czegoś słabszego potem coś mocniejszego ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
jak da rade wrzuc foto obecnej formy, bedzie wtedy wiadomo na jaki srodek juz czas

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6879
Jutro z rana wrzucę zdjęcie sylwetki :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w suplementacji

Następny temat

Kiedy zacząć?

WHEY premium