SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polaczenie suplementow Kreatyna/Spalacz/Bialko/L-karnityna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42
Witam, jest to moj pierwszy post na tym forum. Jestem tutaj zupelnie nowy i prosze o wyrozumialosc. Mam pytanie dotyczace polaczenia suplementow. Wiem, ze pytanie bylo walkowale ale chodzi mi o caly plan treningowy wraz z dieta.
Chcialbym sie troche podrzezbic i pozbyc sie tluszczu( nie ukrywam, ze na brzuchu go najwiecej). Mysle nad kupnem kreatyny ''UNIVERSAL CREATINE 500g monohydrat'' i chcialbym tutaj pytanie do was. Czy oplaca sie laczyc ze spalaczem? Myslalem nad tym zestawem ''HI TEC THERMO FUSION 120kaps + L-CARNITIN 1000 60k''.

Ankieta:
Wiek: 19 lat
Staz: Okolo roku z przerwami.
Waga: 85 kg.
Wzrost: 185 cm.
Suplementy: Rok temu kreatyna w polaczeniu z bialkiem i weglami (dieta na mase)
Trenigi:BJJ, Kick Boxing.
Silownia: 3 x w tygodniu, aeroby jak najczesciej plus treningi.

Prosze o pomoc. Zdjecie podesle wieczorkiem bo jak narazie brak aparatu.

Silownie mam swoja wyposazona w : Laweczka z rozpietkami, gryf lamany oraz prosty. 2 hantle. Okolo 80 kg obciazenia. Mysle, ze wystarczy na sam poczatek. Dopiero teraz biore sie za ten temat na powaznie i oczekuje waszej pomocy na start. Kazda rada jest dla mnie przydatna bo moja wiedza w tym zakresie jest niska.

Na treningu płacz, w walce się smiej.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
kreatyna ok, reszte na razie odpusc.
jak sie ma sprawa diety?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42
Z dieta ciezko. Nie wiem jak ja ulozyc zeby miec ten ujemny bilans kcal. Staram sie ograniczyc jedzenie, jem twarogi, piersi z kurczaka, ryz kasza. Rano przed bieganiem pije bialko zeby miecho nie zlecialo. Moge zastosowac kreatyne na redukcji??
Ps. Jak dodac foty? ;)

Na treningu płacz, w walce się smiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
dieta najwazniejsza
kurcze,to nie jest takie trudne to policzyc pozniej odjac 300kcal i stosowac,przed do innego dzialu i popraw diete bo bez niej ciezko bedzie cos spalic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42
Jaka diete najlepiej dla mnie? Ponawiam, jak dodac foty. Wtedy zobaczycie czy da sie cos ze mna zrobic..

Na treningu płacz, w walce się smiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
jak wstawiasz wyslij odpowiedz to nad tym co piszesz ma opcje przegladaj,tak po prawo,wybierasz tam zdjecie i wsio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42


Plecy.

Na treningu płacz, w walce się smiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
przod daj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42


Zdjecie nr 2.

Na treningu płacz, w walce się smiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42


Zdjecie nr 3.

Na treningu płacz, w walce się smiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
no nie jest tak zle
moja propozycja to dieta redukcyjna+aeroby,pozniej jakis lajtowy spalacz na koniec wycinki i bedzie luksus
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja na siłe i wytrzymałość

Następny temat

jak brać Horse power + jabłczan Olimp TCM

WHEY premium