SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spadek po koksie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2693

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 278 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3956
Mam do was drodzy użytkownicy tej strony jedno pytanie, otóż jaki jest sens brania koksu skoro po odstawieniu tegoż są spadki powodujące powrót do wagi i wymiarów wyjściowych. Nie mam zamiaru wspominać tutaj o problemach typu: syfy, atrofia jąder,itp,itd, tylko właśnie o problemie spadków masy po odstawieniu specyfiku. sam nigdy nic nie brałem chociaż ćwiczę już 2,5 roku(biorę jedynie białko,hmb i kreatynę)a o dużych spadkach wiem stąd, że niektórzy moi znajomi lubią sobie czasem coś zapodać i gdy już to "coś" odstawią powracają do wymiarów wyjściowych.
Czekam na mocne argumenty :)

-=SFD FIGHT CLUB=-

Życie jest piękne!!!!!!!!!!
A później się trzeźwieje...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
hmmm sluchaj jezeli Twoi znajomi gowno wiedza na temat koksu to spadaja po cyklu do wagi poczatkowej. Ja po cyklu nigdy nie spadlem do poczatkowej. Twoi znajomi mysla ze z ampulki lub tabletki im cos wyrosnie to nie tak..

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1258 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 55306
Poczekaj rok dwa i sam bedziesz brał

3 mechy bez treningow!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1517
A korzystajac z tematu: znajomy prosil spytac sie co redukuje spadek masy po cyklu?
Z gory dziekuje za odp.

.::SFD JU-JUTSU TEAM::.
.::SFD FIGHT CLUB::.

4 tabletki metki... to sposob dla twojej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 278 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3956
Nie,znajomy nie prosił mnie spytać co powoduje spadek
Pytam z ciekawości

-=SFD FIGHT CLUB=-

Życie jest piękne!!!!!!!!!!
A później się trzeźwieje...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Jeżeli nie przekraczasz fizjologicznej normy to spada raczej tylko woda.. no chyba, że nie wiesz co to odblokowanie -> clomid.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1380 Wiek 55 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13616
Kendi

Spadki notuje ten, któremu brakuje dostatecznej wiedzy nt dopingu.
Chcesz mocnych argumentów ?
Po zakończonym ok 6 tygodni temu cyklu z enana i deki moje obwody nie zmalały nawet o milimetr. Średnio licząc saa zakończyły swe działanie prawie miesiąc temu, więc spadki niby powinny być ale nie ma.
Waga taka sama. NIE ZANOTOWAŁEM SPADKÓW ani dołow psychicznych. Byłem i jestem w dobrej formie.
Odblok clomid i TT, dieta taka sama jak podczas cyklu i gitara nap*****la co najmniej tak samo jak przed cyklem.

Może się mylę i spadki nadejdą ?
Nie, wiem, że ich nie będzie.

Moderator działu Prawo i Ekonomia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1034
Kendi, nad wszystkim trzeba się dobrze zastanowić, koksy to nie zabawki, ale rzeczy które trzeba mądrze używać ( tak jak każdy może siąść za kierownicą, ale tylko ten który umie rozsądnie prowadzić nie spowoduje wypadku ). Spadki są, ale nie tylko po koksach, po kreatynie też będziesz miał spadki ( jeżeli w międzyczasie nie weźmiesz czegoś innego ), organizm się wypłukuje i nie da się tego oszukać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
A tak z ciekawości...
Ile ty Donio ładujesz dziennie kcal na cyklu przy takiej masie? Jakie proporcje WW:B:T?

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1380 Wiek 55 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13616
Powiem Ci Lucy,
że to niezbyt wesoło dostarczać odpowiedniego pożywienia
przy takiej wadze. Nasza dieta sama w sobie jest utrapieniem, a dla mnie w szczególności. Stosunek w-b-t ? 6-3-1. Aby rosnąć potrzebuje ok. 5000 kcal i razem tej paszy jest w.k.u.r.w.e duzo, no ale cóż ..., jeśli się zaczęło to trza skończyć

Masz linka do jadłospisu https://www.sfd.pl/temat134099/.

Powyższe dotyczy diety masowej. Pzdr.

Moderator działu Prawo i Ekonomia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
Uch.
Dzięki.

mafia.doping.full-hardcore.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sylabolin i Stanazol...

Następny temat

Kontakt

WHEY premium