SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spadek libido po boosterach testosteronu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
darek14789
krzykacz
darek14789
krzykacz
Nie tylko o tym mowa, tutaj by seksuolog miał robote do zrobienia. Oczywiście lek med, nie pedagog choć czasami i Ci się znają na rzeczy.


A może są jakieś problemy z przysadką? Ja jednak sobie to tłumaczę tymi boosterami bo nigdy wcześniej takich objawów nie miałem..



Popatrz w wyniki:


darek14789




Jeśli by tak było to miałbyś bliżej zera FSH i tak samo LH (którego nie zrobiłeś ale pewnie wyjdzie w normie). Jeśli na dole byłby problem to góra by nadrabiała czyli FSH i LH up. Ale jest w normach klasyk wynik. Można diagnozować dalej dhea i s itd... ale to mówię już szukanie po prostu i różne badania.


A to nie jest tak że brak porannych stójek raczej wyklucza psychikę i raczej winne są problemy z organizmem?? No i ten testosteron jednak dość nisko jak na mój wiek



Miej na uwadze fakt, że internet to nie jest przychodnia i tutaj się jednak nie DIAGNOZUJE ...w tym celu należy udać się do specjalisty do stacjonarnego gabinetu.

Tego typu problemu mogą mieć wiele składowych, zarówno med jak i psych lub połączone.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4305
Jasne, wiadoma sprawa. Ale jest też tak że niski poziom teścia utrudnia budowanie dobrej masy mięśniowej, nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
To już Ty sam powinieneś wiedzieć jak to wygląda u Ciebie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4305
Pójdę do niego jak będę miał komplet wyników. Ale już mi coś wspominał że może będzie trzeba do endo iść, ale zobaczymy najpierw co on powie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4305
krzykacz
To już Ty sam powinieneś wiedzieć jak to wygląda u Ciebie.


Przyszedł mi wynik wolnego testo 6,90 pg/ml przy normie 1-28 pg/ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4305
anubis84
To nie wina suplementacji, to nie są żadne boostery to tak zwane ZMA czynk magnez wit b6, prędzej winy bym upatrywał w zmęczeniu, jak napisałeś długo praca, siłownia brak regeneracji.


Właśnie chce zmienić pracę na spokojniejszą żeby mieć więcej energii do treningu i czasu żeby sie sobą zająć. W przyszłym tygodniu ide do urologa bo już mam komplet wyników. Długo na ten wolny testo czekałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4305
krzykacz
To już Ty sam powinieneś wiedzieć jak to wygląda u Ciebie.


Byłem dzisiaj u tego urologa. Nie spodobały się mu te wyniki. Powiedział że poziom estradiolu jest u mnie za wysoki a to może rzutować na tak niski poziom testosteronu.. W piątek idę do endokrynologa, zobaczymy co powie. Pewnie zleci następne badania ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Bardziej robota dla seksuologa niz urologa czy endokrynologa.
Pozdrawiam.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4305
MarcelQ
Bardziej robota dla seksuologa niz urologa czy endokrynologa.
Pozdrawiam.

czemu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Wyniki nie wskazuja na jakies anomalia hormonalne, Twoje poczucie oslabienia nijak sie ma do hormonow, pewnie sie psychicznie utwierdziles w tym wszystkim, albo po prostu masz cos ala jesienny dol. Dobrze czasem z kims pogadac typu psycholog czy seksuolog to naprawde pomaga. Czesto nadmiar negatywnych emocji uposledza nasze funkcjonowanie.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ortopeda

Następny temat

Zaburzenia hormonalne po antybiotykoterapii, interpretacja wyników

WHEY premium