SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaburzenia hormonalne po antybiotykoterapii, interpretacja wyników

temat działu:

Zdrowie i Uroda

Ilość wyświetleń tematu: 1700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 563
Witam serdecznie,
Moim problemem są boczki, cellulit, słaba jakość mięśni, duża niedowaga przy stosunkowo dużej ilości tkanki tłuszczowej. A wszystko zaczęło się w 2012 roku kiedy zachorowałem na boreliozę i byłem zmuszony brać antybiotyki przez okres 6msc.
Moja waga przed chorobą to 60kg/190cm w trakcie antybiotykoterapi nagle przytyłem 15kg, wywaliło mi gino z lewej i lipo z prawej, mimo stosowanie diety przeciwgrzybiczej i ogólnie mało kalorycznej (nigdy nie udało mi się tyle przytyć nawet na kreatynie), po skończonym leczeniu bardzo szybko wróciłem z powrotem do swojej wagi wyjściowej 60kg.

Po tym wszystkim coś się stało w jakością mięsni, są b.słabe, zwiotczałe, mam celulit na nogach, a nawet na bicepsach przy tak małej wadze, skóra dziwnie pomarszczona. Obecnie ważę 68kg/190cm.

2 tygodnie temu odebrałem wyniki badań
-testosteron całkowity
-testosteron wolny
-estradiol
-progesteron chyba zawyżony ?
-kortyzol
-poziom magnezu
-prolaktyna



Przez ostatnie pół roku ostro ćwiczyłem z dietą i treningiem od fabryki siły a mimo to nie udało mi się pozbyć ww. problemów. Wydaję mi, że to jest objaw jakiejś nierównowagi. USG tarczycy i wyniki z krwi są dobre.









Zmieniony przez - Storm16 w dniu 2017-11-23 19:01:01
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Wszystkie wyniki są OK, prog się nie stresuj niczego to nie wnosi do sprawy... wiesz, nie potrafię sobie wyobrazić chłopa -68kg przy 1,9m i fatem czy cellu... nie siedzi to w Twojej głowie...?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 563
Uwierz mi, że nie. Po tym jak zrobiło mi się gino i lipo z prawej szybko poleciałem do endokrynologa i też mi nie potrafiła pomóc. Powiedziała tylko że wszystkie wyniki są dobre, a dobrze nie jest.Niczego sobie nie wkręcam, próbuje jakoś temu przeciwdziałać, ale nie wiem jak rozgryź ten problem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Powiem, nie uwierzę dopóki nie zobaczę. Oczywiście nie musisz mi fotek wstawiać żeby mi to udowadniać. Ale mówię, ciężko w to uwierzyć ...odnośnie mięśni możesz poradzić się neurologa, a nery masz zdrowe...?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 563
Rozumiem, mnie też trudno w to uwierzyć, zawsze byłem chudy od dziecka, ale nigdy nie miałem praktycznie tkanki tłuszczowej, tylko mięśnie i ładnie napiętą skórę. A teraz mam cellulit nawet z przodu ud. Może jutro uda mi się cyknąć fotę.

Wszystko to się stało w drugim miesiącu leczenia
Rifamipcyna 300mg 2x dziennie
Fluconazol 100mg 1dziennie
Lymecyclinum 2xdziennie
W pulsach tynidazol 2x 500mg przez 15 dni
Ponieważ co miesiąc robiłem badania kontrolne, bo wynikach lekarz kazał natychmiast odstawić i zapisał inne
Wyniki tuż po zaburzeniach




















Jak widać podroby troszkę dostały po tyłku, dziś wyniki są OK.


Zmieniony przez - Storm16 w dniu 2017-11-23 22:34:40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spadek libido po boosterach testosteronu

Następny temat

Co mi się stało?

WHEY premium