SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spadek formy w pompkach

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 226
Witam, przeglądałem forum, ale znalazłem tylko podobne sytuacje, w których problemem było przetrenowanie, ale myślę, że u mnie nie ma o tym mowy.
2 miesiące temu miałem założone szwy na lewym barku, przed tym robiłem codziennie pompki zwykłe, byłem w stanie zrobić ich około 90, jak na mój wiek, myślę, że nie było źle. Przez tydzień, gdy miałem założone szwy nie chodziłem na siłownie i nie robiłem pompek zwykłych, a tylko na prawej ręce. Po zdjęciu szwów zacząłem robić pompki z nogami wyżej. Miesiąc temu znowu zacząłem robić zwykłe pompki i nie mogłem zrobić nawet 60, później dojechałem do tej 60, ale to i tak mnie nie zadowalało. Myślałem, że to z przetrenowania, więc zamiast 3 siłowni, mam teraz 2, zrobiłem tydzień przerwy, ale to i tak nic nie dało. W innych ćwiczeniach mam postęp, tylko nie w pompkach. Przytyłem 3 kg, ale to raczej nie dlatego, po przytyciu zmniejszyła mi się liczba powtórzeń na drążku, ale po 2 tygodniach wszystko wróciło do normy, a teraz robię więcej podciągnięć niż kiedyś, a w pompkach żadnego postępu. Nie biorę żadnych odżywek, ale jakoś nigdy z tym nie miałem problemu, diety nie zmieniałem. Ma ktoś jakąś propozycje, jak wrócić do dawnego wyniku?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 538 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12358
Dlaczego Ci tak na tych pompkach zależy ?
60 powt to też sporo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4945
Jaki trening robisz na siłowni? może powinieneś zmienić na wytrzymałościowy. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 226
Reaven_7 Bo 90 to więcej niż 60 :P. Zawsze robiłem więcej pompek od kumpli, a dobrze jest być w czymś dobrym :P.

przeszczep21 siłowy, ale jakoś nigdy nie miałem problemów z wytrzymałością. Na innych ćwiczeniach w miarę dobrze mi wszystko mi idzie, ale mógłbym spróbować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 226
Witam ponownie! Trochę odkopię temat.

Robiłem 1 w tygodniu trening wytrzymałościowy, w resztę dni normalny trening i dużo to w pompkach nie dało ;/. Zrobiłem sobie dłuższą przerwę od siłowni i pompek, i to też na nic, a wręcz jest jeszcze gorzej.

Słaba wytrzymałość i przetrenowanie raczej można wykluczyć.

Liczba pompek jakie mogę zrobić ostro spadła... chciałbym powrócić do dawnej formy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie ćwiczenia potrzebuja najwiecej kcal ?

Następny temat

Wczoraj zacząłem FBW dla początkującego

WHEY premium