SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sosy 0 kalori

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6789 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66950
Jakie polecacie ?
Osobiście testowałem:
Walden Farms syrop jagodowy całkiem znośny , syrop czekolada masakra nie do zjedzenia , "dżem" jabłko nawet spoko i dip mleczna czekolada radze omijać szerokim łukiem jedynie kolor do czekolady podobny smak jak odpad chemiczny z domestosa

Pokusiłem się też na sos słodko kwaśny jakies firmy krzak i niestety posiłek do kosza poszedł
1

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
W tej materii nie ma co spodziewać się cudów, tak zwana potocznie sama chemia, więc i smak chemii.
2

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4552 Napisanych postów 35818 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263268
Pamiętam, że ktoś chwalił że w TK Maxx można wyrwać bardzo ciekawe sosy 0 kcal różnych firm, które są słabej dostępne w Polsce
1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9059 Napisanych postów 82751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699853
te pseudo dżemy jeszcze do zjedzenia ,reszta szkoda kasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6687
syrop karmelowy jak dla mnie ok
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6789 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66950
sera białego na słono nie zjem lubie na słodko a dodawać do chudego dżem czy miód szczególnie na redukcji mija się z celem .Zaleje takim sosem 0 i do zjedzenia .

Nie zmuszam sie do jedzenia czegoś co mi nie leży
1

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4552 Napisanych postów 35818 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263268
a te od MyProtein ktos probowal?
https://sklep.sfd.pl/Myprotein_Mysyrup-opis33775.html


orpócz sosów mają też aroamty, może też by sie sprawdził
https://sklep.sfd.pl/Myprotein_FlavDrops-opis31933.html 
1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Dla mnie najlepsze sosy 0 które dorównują normalnym sosom to linia z waldem farms carmel 57 i choco 46 .
Pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6789 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66950
w sklepie brak

Może coś z nowym rokiem
1

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2786
Ja polecam Hershey's syrop czekoladowy, truskawkowy - całą redukcje umilałem sobie umiarkowanie tymi sosami polecam, innych firm także ale ten najlepiej mi wpadł w gusta

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny 72 kg

Następny temat

Ulepszenie diety w internacie

WHEY premium