SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sosnowski vs Dimitrenko o EBU

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14130

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11585
Pewnie wszyscy się koncentrują na Pacquiao v. Margarito, ewentualnie chcą zobaczyć walkę o "mistrzostwo Londynu" pomiędzy Haye'm a Harrisonem, stąd też wszystkie siły rzucają na sobotę

Pacjent17

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Sobotą jestem podjarany...

PacMan i DAVID HAYE,którego nie lubię dlatego tak miło mi się ogląda jego walki...

Co do Sosna vs Dimitrenko te dwa style gwarantują emocje...Trudno mi się wypowiadać o Albercie,bo Vicio może mieć taki styl walki,że nie pasował mu ruchliwy Albert lub klepie bokserów nie ztopu 10 rund i z Topu 10 rund...

Jeżeli Albercik da mega walkę,to wiedzielibyśmy,ze walka z Vitem,to nie przypadek...

Albercik pokonał Butlina TKO 1 gościa ,który dał dwa pełne dystanse z Chisorą,który ma walczyć z Władymirem...Tym wynikiem byłem zaskoczony,bo myślałem,ze Albert wygra na punkty po nudnej walce,a tu taka zmiotka,a to bokser co sprawiał klopoty Wawrzykowi i Chisorze...

Ta walka pokaże co wart jest Albert...Tyle,że w Niemczech,Albert musi wygrać przez KO lub zmiatać Dimitrenkę na punkty jak Chambers....Dlatego faworytem jest Dimitrenko,bo Albert ciosu mega nie ma...

Najlepsza walka europejska w cieżkiej rzecz jasna...Bo np. w walce Harrison vs Haye moim zdaniem za duża różnica jest...Bonin
nieźle sobie poczynał z PRIME Harrisonem,Haye zmiótł Bonina...

Albert ma pokazać tą walką,że mimo 4-tygodniowych przygotować Vitalij walczył serio.



Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-11-10 01:20:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3397
Dimitrenko raczej na punkty to wygra...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
A kto Alberta teraz prowadzi ? bo jesli dalej Lapin, to bym go nie skreslal, mysle ze teraz moze byc lepszy niz w walce z Vitalijem. I widze ze opinie, ze Vitek dal mu fory w walce dalej maja sie dobrze. Jesli Vitek dawal u fory, to takie same fory dawal Arreoli itp., bo nie zauwazylem roznicy w sposobie walki po obejrzeniu jego wczesniejszych walk

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Tak też pisałem,że nie dawał żadnych forów,poza tym można zobaczyć,że po ósmej rundzie Vito włączył swój cały arsenał i Albert dopiero w 10 rundzie padł...

To nie rozumiem czemu mówi się,że Albert nie ma szans z Dimitrenką skoro dał 10 rund z najlepszym bokserem HW...Dimitrenko to nie klasa Vitalija przecież...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8877 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75100
Stawiam na Sosnę przed czasem.

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Boxrec o Sosnowskim...

http://boxrec.com/

http://news.boxrec.com/news/2010/sosnowski-forced-travel-regain-european-honours

To jest walka ! 4 gwiazdki na boxrecu...Walka Maddalone vs Adamek mnie nie interesuje...

http://boxrec.com/list_bouts.php?human_id=14398&cat=boxer

Ciekawy wywiad sprzed miesiąca...









Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-11-17 14:54:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Ale cisza...

Za dwa tygodnie w Schwerinie Albert Sosnowski (46-3-1, 28 KO) stanie do walki o mistrzostwo Europy wagi ciężkiej z Aleksandrem Dimitrenko (30-1, 20 KO), a Maciej Zegan (42-5-2, 21 KO) do obrony pasa WBO European dywizji lekkiej, mając za rywala Eduarda Trojanowskiego (8-0, 6 KO). Jak już Was wcześniej informowaliśmy, bardzo możliwy jest udział na tej gali Łukasza Rusiewicza (9-9, 2 KO), z którym po raz drugi bardzo chce się zmierzyć mistrz olimpijski z Pekinu, Rachim Czakijew (7-0, 6 KO).

Będzie to więc nie lada gratka dla polskich kibiców. Tym ważniejsza wydaje się informacja, że bezpośrednią transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi stacja nSport.

http://www.bokser.org/content/2010/11/22/141029/index.jsp 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Nie mam nSportu...W necie się znajdzie...

Kursy pokazują,że mega faworyta nie ma...

A. Dimitrenko - Albert Sosnowski 1.37 26.07 3.01

Ale wydaje się,że walka u Niemiaszków ,to za dużo...Wygra Dimitrenko na punkty...Jeśli Albert,to dostanie walkę o pas...

Dimitrenko jest przereklamowany zniszczył go Chambers i ten wał z emerytem Beanem i to wszystko u siebie...

Walka Sosnowski vs Dimitrenko,to na pewno lepsza opcja niż Maddalone vs Adamek...

Ale niestety stawiam na Dimitrenkę na PTS...

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-11-23 15:38:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 698 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6661
Liczę na dobrą walkę Sosny, kto wie może nawet jego wygraną. Wszakże po Vitku nie ma już strasznych przeciwników.

W prywatnej ocenie Sosna posiada największe cojones ze wszystkich polskich pięściarzy.

The bigger they come. The harder they fall.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kickboxing, a kręgosłup

Następny temat

Evander Holyfield,legenda boksu

WHEY premium