SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Somatodrol

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 61
Słuchajcie kupiłem sobie somatodrol i z rozpiski piszę , że zalecane jest branie 2 tabletek na dzień w tym na czczo . I pytanie teraz jak na czczo . Wiem , że na czczo czyli na pusty żołądek i jedna z rana , ale jak drugą tabletkę mam brać na czczo skoro zjadłem obiad np . Mam odczekać 3 godziny jak to zwykle się robi czy macie inne propozycje . I proszę szczególnie odp od osób , które stosują . Jeśli macie inne dawkowanie niż w opisie produktu to też piszcie . Piszcie , ale na temat i mądre odpowiedzi a nie typu ( To jest g**** i nie działa lub jedź więcej ... ) . Dzięki z góry

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Na czczo oznacza, bezwzględny przedział 12 nawet do 14 godzin w zależności jaki posiłek był ostatni.

Takie na czczo z przymrużeniem oka to 3-6h po posiłku.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 61
No wlasnie czyli jak mam druga tabletke brac tego samego dnia na czczo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
To jest gowno i nie dziala
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
Czy łykniesz na czczo czy nie na czczo to bez znaczenia. mieszanke z takim składem (swoją drogą - bardzo słabą mieszankę) mógłbyś samemu zmontować za 1/4 ceny która jest na aukcjach za ten produkt. Lepsze przyrosty zrobiłbyś na omega 3 czy witaminie C Tak z mega przymrużeniem oka XD bierz jak Ci wygodnie. :D


Zmieniony przez - Steven_99 w dniu 2015-09-14 18:29:57
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
wrzuc kiedy chcesz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4473
Panie kolego ale nie oczekuj po tym jakiś spektakularnych przyrostów. Jakbyś się troszkę znał i spojrzał na skład to byś wiedział, że to ściema jest.(śmieszne ilości beta alaniny i aakg to tego śladowe ilości kofeiny i jakiś tam witamin)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Wojak3000
No wlasnie czyli jak mam druga tabletke brac tego samego dnia na czczo ?


A no tak, że po prostu nie jesz cały dzień, tydzień, miesiąc tylko koksujesz somatodrol i jest git
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Wojak3000
Słuchajcie kupiłem sobie somatodrol i z rozpiski piszę , że zalecane jest branie 2 tabletek na dzień w tym na czczo


wystarczy czytać rozpiskę ze zrozumieniem, 1 bierzesz na czczo, 2 w ciągu dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 259 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6369
w 1 tabsie jest tyle tej beta alaniny i argininy ze nawet jak bys 10 łykną to wyjdzie wtedy normalna dawka jak w zwykłej przed treningówce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

witaminy i zmb?

Następny temat

Jakie odżywki w młodym wieku ?

WHEY premium