SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Smaczniejszy Megabol !!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4410

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
ze świni wierzchowca nie zrobisz !!!!!
.....za cholere
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
ale pani z okienka niczego sobie

co do bialek <egg> mi akurat nic po nich sie nie dzieje

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
eee mialem kiedys czoko pro-stara i byl beznadziejny ...

a jak wanilia ? dobra jest ?

nie rozumiem tego fragmentu o tym ze dobrze swiadczy o bialku ze nie czuc smaku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
i jeszcze mietki jakbys mogl to zajrzyj tutaj : https://www.sfd.pl/temat135606/

dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
wzialem waniilie - zobaczymy jak bedzie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Chodziło mi o to że im mniejsza zawartość dodatków smakowych w proteinie tym wieksza zawartość samej proteiny w suchej masie.Ja preferuje smaki naturalne (nie dotyczy ovopolu) gdzie sam sobie ustalasz smak dosypujac jakiś dodatków,a wiesz ze proszek to białko a nie mieszanina białka z dodatkami
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
no ale to sie chyba sprawdza tylko w bialkach zblizonych do 100% bo takim 60% to jest jeszcze sporo miejsca na dodatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
w 60% bialku dodatek stanowia glownie ww i odrobina tluszczu

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
miętas - natural rullez - ale po zjedzeniu pod rząd 12 kg wpc natural jakoś wieczorem jak pije z wodą niedobrze mi sie robi

ja robie zawsze natural + 3-4 tab słodzika (minimum ilości ww - a inaczej smakuje )

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Pewnie ze takNie chodzi nawet o wegle,bo one wcale nie są przeszkodą przy zakupie bialek,ale ja jakos nieufnie podchodziłbym do białka które miałoby napisane 80% i za***isty smaczek,bo wiadomo ze jest to wartość zawyżonaA kupując białko naturalne smakowo masz zawsze nieco wiecej go w suchej masie.Niby neiwiele,ale zawsze jak ktoś liczy każdy groz-będzie wiedział na czym stoi.
Ps. ja gdybym zjadł tyle co Ty to prawdopodobnie juz bym dalej srał niz widział

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ecdysterone

Następny temat

KREATYNA?!?!

WHEY premium