SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silownia do oceny

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 815
wrzucimy nowe foty juz nie dlugo:)

Im Wiecej Potu Na Treningu Tym Mniej Krwi Na Ringu
------------------------------
http://www.sfd.pl/Silownia_do_oceny-t410281.html 
n a s z a s i l o w n i a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3845
wszystko fajnie i estetycznie zrobione ;p napisz zimą do mikołaja żeby wam ze 100 kg przywiózł pod choinkę;p

------------------
ćwiczcie, ćwiczcie i jeszcze raz rośnijcie xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 167 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4831
Dla każdego który zrobił własną siłke słowa uznania się należą szczególnie jeśli jest estetycznie wszystko wykonane tak jak w tym przypadku.

Big Arms

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
hahah :P no niestety duzo sie pozmieniało i ten mikołaj raczej niech przyniesie odżywki haha :P bo juz obciązenia mamy troche :]

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 815
mikolaj moze 5 kg carbo przyniesc:D

akurat doszlo obciazenie:)i w hoooj innych rzeczy

Im Wiecej Potu Na Treningu Tym Mniej Krwi Na Ringu
------------------------------
http://www.sfd.pl/Silownia_do_oceny-t410281.html 
n a s z a s i l o w n i a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajnie. SOG. Przydałoby się wam coś na nogi nie? Ja mam już wszystko, ale stacji na nogi to chyba się nie da zrobić :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 815
da sie wszystko:) tylko miejsca powoli brakuje ... jak bedzie jak to zrobi sie suwnice:) pamietaj jak chcesz to potrafisz!:)

Im Wiecej Potu Na Treningu Tym Mniej Krwi Na Ringu
------------------------------
http://www.sfd.pl/Silownia_do_oceny-t410281.html 
n a s z a s i l o w n i a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120
no podobną sprawę ja ma pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3845
sam w siłkę inwestujesz czy masz jeszcze kilku kumpli z którymi ćwiczysz i kupujesz graty ?? ja wszystko sam kupowałem i robiłem zajrzyj link niżej podoba mi się to że ławki masz do wszystkiego prawie

------------------
ćwiczcie, ćwiczcie i jeszcze raz rośnijcie xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3845
ironbull prasę da się zrobić, zajrzyj do mnie, chcesz to ci sprzedam ją rzadko używam

------------------
ćwiczcie, ćwiczcie i jeszcze raz rośnijcie xD

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebne zdjęcia "czepców".

Następny temat

Potrzebuje osobe do pomocy w ulozeniu planu

WHEY premium