SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sidekick i jego skuteczność w SW

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5722

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sidekick czyli boczne kopnięcie, pełni funkcję odpychającą jak i uderzającą. W jakim stylu/sztuce walki jest on najlepiej dopracowany albo najczęściej używany? Bo z tego co wiem, to kopnięcie to wchodzi w skład chyba każdej sztuki walki.
Znacie może jakeś video z KO poprzez sidekicka?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Z tym filikiem to ten koles z tarcza nie byl przygotowany zeby to kopniecie przymierzac, wpierw koles sie przymierzal z 10 razy i za kazdym razem kopal lekko albo zatrzymywal kopniecie przed tarcza.
Poza tym to raczej nowicjusz bo Scott pare razy mu poprawial ta tracze zanim przywasolil


Hmm...


"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Na ile je wyćwiczysz na tyle będzie skuteczne.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876


This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Bruce Lee mówił, że jest idealne do atakowania np. kolana. Poza tym Anderson Silva dość często używa kopnięcia bocznego.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5083
Proponuję je zastosować z jakiś młaj tajowcem... Ja tego kopnięcia praktycznie nie używam, za wolne, za małe zagrożenie stwarza, daje niewiele możliwości kontynuowania akcji rękami. Zresztą przyglądnij się walkom w K1 i zobacz czy ktoś je regularnie stosuje

OloKK: "Po to się robi bezkontaktowe sparringi - człowiek przyzwyczajony do braku kontaktu instynktownie
będzie go unikał."

Cavior: "Niewątpliwie. Ale nawet, gdy ktoś nie szuka kontaktu, czasem kontakt znajduje jego... (...)"

Pure domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Buakaw po 2 frontach pod rząd jak juz gośc mu za bardzo ucieka z side kicka wlatuje

Ja wole fronty i tego się trzymam

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
A w K-1 można kopać w kolano albo jaja?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Scorpion, z tym wideem to się nie popisałes, widziałem to już ze 100 razy. Ale dzięki.
I przyznam ci rację, front kicki są najlepsze, przynajmniej moje ulubione.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Weź sobie wpisz na youtube side kick ko albo side kick knockout.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Puar za kogo ty mnie masz? za idiotę? Wpisiwałem właśnie to z 1000 razy. Nie ma takiego filmiku na YT o KO przez kopnięcia, albo o jakichś fighterach którego bym nie oglądał.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ciekawe filmy na yt o boksie

Następny temat

Zaczynam trenować taekwondo

WHEY premium