SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siatkówka - wyskok

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22483

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 560
Witam,
To i ja się podłączę do tematu. Mam 35lat(czyli już nie rosnę :P),176cm,waga 78kg. Gram w amatorskiej lidze siatkówki. Jednak mój wyskok pozostawia wiele do życzenia. Bardzo chciałbym go poprawić. Zawsze sport rekreacyjnie towarzyszył mi,szczególnie siatkówka. Teraz postanowiłem poprawić jakość wyskoku. Przeczytałem tu na forum o treningach na wyskok, m.in. o plyometryce, kangaroohops, air alert i innych. Mam pytanie od czego najlepiej zacząć w mojej sytuacji? Od którego programu? Nowy sezon zaczyna się w październiku, więc czasu trochę jest. Proszę o podpowiedź

Zmieniony przez - Luc35 w dniu 2008-03-27 13:59:24

Zmieniony przez - Luc35 w dniu 2008-03-27 13:59:52

Zmieniony przez - Luc35 w dniu 2008-03-27 23:56:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
jak stawy? wszystko z nimi ok?
chodzisz na silke?

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 560
Stawy dają radę :)
Na siłownię ostatnio chodziłem tylko 3 m-ce w 2007(2 razy w tygodniu). Jednak od czasu rozgrywek(listopad) zaprzestałem. Brak czasu- trening i mecz w tygodniu zabierały wolny czas. Teraz kiedy jest koniec rozgrywek będzie więcej czasu.
Ogólnie trochę się mięśnie rozleniwiły bo 14 lat temu jak trenowałem 2 lata Kung-Fu były w świetnym stanie. Ale cóż latka lecą...choć tak naprawdę, to nie jest wytłumaczenie '';


Zmieniony przez - Luc35 w dniu 2008-03-29 02:07:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
chyba najlepszym wyjsciem bedzie trening DUDKA, sam go robilem i przyszlo pare centymetrow
https://www.sfd.pl/Siłowy_trening_wyskoku_by_DUDEK-t123420.html

do tego suplementacja okolotreningowa i powinno byc ok

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9
siemka.mam 17 lat i 75 kg. chce znacznie poprawić swój wyskok. Jakie ćwiczenia mam stosować? Jakie odżywki i suplementy pomogą mi w osiągnięciu celu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 556
tak latwo sie nie da okreslic... ja nie jestem w stanie.. ale z tego co wiem... wazne sa mozliwosci organizmu.. czy trenujesz... co? i jak dlugo:) w jakim stanie sa stawy czy jeszcze rosniesz... itp... wiec wiec wiek i waga nie wystarcza:P :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 560
greku_806 dzięki za podpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22
Witem, mam podobny problem:
Wiek-16 lat,
Wzrost-202 cm
Waga~ 85 kg
Wyskok ok 310 cm

Mój wyskok jest beznadziejny, mam dobre warunki fizyczne i chciałbym je wykorzystać, proszę o jakieś sensowne porady.

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
zajrzyj do podwieszonych

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 654
dla ludzi doroslych uwazam ze najlepsze bede rowniez przysiady ze sztanga
a dla młodszych duuuuzo gry...

. . .

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

4 kandydatów na trenera "złotek"

Następny temat

Wyskok dosiężny bez ćwiczeń OCENIAJCIE

WHEY premium