SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia w wykonaniu Hebra 21 - str.3

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9081

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24523
Mam taką samą ławeczke A tak poza tym rozwijaj się,dokup sprzętu i jedziesz!

NO STRESS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1536 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10043
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
super

sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 380
czy ja dobrze widze na fotkach?
Przemyskiego klubu?:) jeśli tak to jestesmy z jednego miasta:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
na początek nie ma źle
Od jakiegoś czasu marzy mi sie własna siłownia:) tylko że nie mam jej gdzie zrobić.

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1536 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10043
może za parę dni uda mi się skończyć remont i wymianę sprzętu na siłowni to wbije zdjęcia

po 2 latach przemówiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7706
czekam niecieprliwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 520 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6168
no silka elegancka;)) luknij na moja link ponizej;)

http://www.sfd.pl/Siłownia_u_Blonka_2.0-t727297.html  Moja nowa siłka- komentarze mile widziane;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1536 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10043
u mnie jutro prawdopodobnie zdjęcia porobię ale skończone nie jest jeszcze wszystko bo zostały gdzie nie gdzie podmalowania ścian i wywóz jakiś gratów, które obecnie są tam gdzie ma stać wioślarz i jakieś "machadło"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 520 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6168
to czekamy na zrobienie calosci i na fotki;))

http://www.sfd.pl/Siłownia_u_Blonka_2.0-t727297.html  Moja nowa siłka- komentarze mile widziane;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASZYNA DO SZRUGSÓW

Następny temat

BEZNADZIEJNA KLATKA;(

WHEY premium