SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia raz w tygodniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2210
Hej!
Mój tydzień jest "zawalony" sportowo, ale głównie są to treningi kalisteniczno-wydolnościowe:
poniedziałek - muay thai
wtorek - wf uniwersytecki (gimnastyka)
środa - siedzę na uczelni do 19
czwartek - muay thai
piątek - basen

Czyli tak naprawdę mam wolny tylko weekend, i aż weekend, bo jako że energia mnie rozpiera to chciałem jeszcze w sobotę pójść na siłownię!
Interesują mnie tylko 3 ćwiczenia, w których chcę poprawić wynik:
Dipsy, podciąganie na drążku i przysiad ze sztangą
Moim celem na siłowni ma być czysta siła. Czyli jak najwięcej podwieszonego ciężaru do dipsów/podciągania, oraz jak najwięcej ciężaru na sztandze w przysiadzie. Tylko to się teraz dla mnie liczy, nic więcej :).
I tu rodzą się moje pytania:
1. Czy robienie tych 3 ćwiczeń raz w tygodniu da mi zadowalającą progresję ciężarową?
2. Po ile serii robić każdego ćwiczenia ćwicząc w tym systemie?
3. Czy wykonywanie dipów i podciągania w seriach łączonych ma sens?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 644 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
Ad. 1
Progresja będzie tylko ćwiczenie wybranych partii ciała może prowadzić do kontuzji, ponieważ poszczególni antagoniści nie są traktowani w równy sposób.
Ad. 2
Serii 6-10, powtórzeń 1-4
Ad. 3
Serie łączone nie mają sensu, ponieważ w planie ukierunkowanym na budowanie siły pomiędzy kolejnymi seriami robi się długie przerwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2210
Bardzo dziękuję :).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna ocena.

Następny temat

Saineko - dieta do oceny

WHEY premium