SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siła i koncentracja

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, pakuję od stycznia b.r. Wszystko fajnie szło, coraz większe ciężary brałem, lecz od ostatnich 2 tygodni nie mogę się skoncentrować i brak sił przy robieniu pełnych serii. Dieta jest dobra, nie zażywam żadnych suplementów. Przed treningiem wypijam sobie puszkę Tigera. Doradźcie mi, czy są jakieś suplementy, które poprawiają koncentrację i siłę, myślałem zrobić cykl kreatynowy, ale uznałem że mam za mały staż więc to odpada. Z góry dzięki za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1108
''''''''' Doradźcie mi, czy są jakieś suplementy, które poprawiają koncentrację i siłę, myślałem zrobić cykl kreatynowy, ale uznałem że mam za mały staż więc to odpada.'''''''' ... to trzeba jeszcze czekać aż ktoś może jakimś cudem coś doradzi no ale ale :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1108
co do suplementów to na staki pewnie trochę przy wcześnie ale co do picia tajgera to jestem przeciw to gazowane a jeśli chcesz pobudzenie to sb kawę wypij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Suplementy to typowo przed treningowe typu S.A.W lub inne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1108
no tak ale jak teraz zacznie s.a.w stosować to za pół roku trzeba będzie NOXiPRO i JACK3D garściami połykać bo typu saw xpand nie podziała raczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak, masz racje. Wypij kawe albo napoj energetyczny ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
ile masz lat? ile ważysz i ile wzrostu? pewnie masz 180cm i ważysz 50kg, zacznij jeść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 37 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2736
Nie zgadłeś, mam 18 lat, 168 i 68 kg, więc problemów z jedzeniem jak już wcześniej wspomniałem nie mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
jak to nie? 68kg to niedożywienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 37 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2736
to ile mam ważyć?? może 90???
chyba jednak nie uzyskam odpowiedzi na moje pytanie....

Zmieniony przez - danio040 w dniu 2013-04-06 21:11:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
90kg to dobra waga.
Wypij kawe i po problemie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 37 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2736
Może i dobra ale nie przy 168 wzrostu, odstawie Tigera i będę popijał kawkę. Do zamknięcia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zerwane więzadła

Następny temat

brak efektu

WHEY premium