SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shotokan, Oyama i Bjj

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 341 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6155
Witam!
Czytam Sportowe Forum Dyskusyjne od dluzszego czasu i w wiekszosci postow mowicie ze Bjj jest najlepsze w walce ulicznej. Chcialbym sie dowiedziec czy znacie moze jakies sekcje znajdujace sie blisko miejscowsci Łask (miasteczko kolo Lodzi). Jak narazie od roku trenuje Shotokan'a. Do wyboru mam jeszcze Oyama, wiec co polecacie zostac przy shotokanie czy przejsc na oyama ???
Pozdrawiam!

To co po mnie zostanie to te słowa

Zmieniony przez - VVoytas w dniu 2002-08-17 14:02:24
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli wiazesz z Shotokonem jakies plany to oczywiscie zostan przy nim, ale jesli jestes niezdecydowany to polecilbym Ci Oyama a dlaczego to juz zostalo tysiace razy napisane na tym forum

pozdrawiam

!!!!!!!!!!!#YO#!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 300 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12009
Generalnie przy wyborze shotokan- oyama, proponowalbym Ci oyame. Nabierzesz obicia i utwardzisz sie. Ale przejdz sie i zobacz czy treningi beda Ci odpowiadac. Moze sie zdazyc, ze na shotokanie jest lepszy trener i wiecej uczy. DZIALAJ!!!

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokladnie wasley

VVoytas mowisz o Lodzkim Klubie Oyama Karate NEKO ?

!!!!!!!!!!!#YO#!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 341 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6155
Topredor_PL: nie, mowilem o klubie Oyama Karate w Łasku :P
I wszystki dzieki za odpowiedz ...




To co po mnie zostanie to te słowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Łasku???? ten klub jest zrzeszony???

!!!!!!!!!!!#YO#!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Własku działa przecież jeszcze klub Kyokushin , który jest filia Zuńskiej Woli prowadzonej prze utytułowanego zawodnika -wielokrotnego medaliste mistrzostw Polski w Kumite open sensei Mirosława Pawlickiego.Na treningach jest dużo kumite.A to Oyama w łasku to jakis jego były sfrustrowany sempai -który jak zawsze przy zmianie stylu chce dostać czarny pas albo juz dostał w Oyama!!!!!!!!!!!!!

prawdziwymi zwycięscami są ci ,którzy wygrywają pojedynki dznia codziennego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
karateka, vvoytas nie wspominal ze chcialby trenowac kyokushin

!!!!!!!!!!!#YO#!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale ja go nie namawiam tylko odpowiadam , a ty nie bądz taki przewrażliwony!!!

prawdziwymi zwycięscami są ci ,którzy wygrywają pojedynki dznia codziennego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 341 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6155
Hmm... karateka jak dobrze sie orietujesz :P
Wiem ze trener oyama ma 1 kyu, ale nie chce wybrac kyokushin poniewaz tam chodza prawie sami dorosli faceci, a ja mam 15 lat i wole miec troche rowiesnikow na treningach (chociaz nie mowie ze na Oyama chodza same dzieci) Oyama trenuje jeszcze kliku moich kolegow to bede mogl male sparingi na podworku z nimi urzadzac :P Niedlugo wlasnie ide na trening popatrzec jak to u nich wyglada i od wrzesnia zaczynam przygode z oyama :P

Karateka: moze znasz Adama Franiaka, trenowal kiedys Kyokushinai moze sie znacie? Teraz chyba bedzie jechal na Mistrzostwa Polski w oyama, niezly habanik z niego :P

I jeszcze teraz maly offtopic
Wiecie czy mozna edytowac profil? Bo chce zdjecie dodac zeby nie bylo brzydkiego "?"


To co po mnie zostanie to te słowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 260 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4314
VVoytas u gory jest menu po lawej FORUM tam wybierz na dole ZMIANA DANYCH i wklej sobie fotke,rozmiar 80x80 pikseli wielkosc pliku 5 kb
pozdrawiam

..:: Free Style Fighting ::..

..:: Free Style Fighting ::..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najskuteczniejsze przejscie gardy w parterze!

Następny temat

Do zapaśników.

WHEY premium