SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shock Therapy i Storm

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 204
Witam kupilem ten zestawik, na forach bardzo to chwalono. Spotkalem sie nawet ze stwierdzeniami "niesamowita pompa" ! energia itd, biorac suple jak pisze na opakowaniu ja nic takiego nie czuje :/ co jest nie tak ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
ja sprobuje storma i xpanda,jesli chodzi o no xplode tez polecam za***isty suplement,czuc pompe i zgadzam sie z przedmowcami najlepiej pocwiczyc na sucho zeby potem dostrzec efekty dzialania supli:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40011
Ile juz bierzesz??

Jak dieta wyglada??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 910 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20668
diete masz? staz? wiek?

Na sucho to nawet trawa nie urośnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1004 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16416
storma nie poczujesz
poza efektem końcowym, bierz tylko 1 porcje
shocka możesz zaczać brac wiekcej, np. 2porcje jezeli bierzesz jedna
przed treningiem oczywiscie

Pozdrawiam ;)

Trening czyni mistrza! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 633
co do shocka to sie nie dziwie na mnie tez nie podzialal.Pilem go 3 tygodnie i nic najpierw 1 miarka pozniej 2 a jak wypilem 3 miarki to konczylo sie w łaziencetak wiec chyba to zalezy od organizmu niektore suple na kogos dzialaja lepiej a niektore wcale

Aby być wielkim trzeba być kiedyś małym :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26013
akurat shock co mi wiadomo sie zepsuł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26013
Zmieniony przez - wrona160 w dniu 2008-09-10 19:29:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 204
Staż 2 lata, wiek 18, dieta jest, trening zaczelem od tego tydonia czyli 8.09.08 , szczerze to po shocku oczekiwalem wiecej z tego co czytalem mialo to wygladac zupelnie inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 204
Nawet dzisiaj przed treningiem wziąłem 2 miarki shocka i tez nic,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26013
najlepiej to komuś go opchnijzjesz 3 i nic
a jak uda ci sie sprzedac to dolozyc $ na cos lepszego
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 910 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20668
Ja też niedługo biore storma ale zamiast shocka wezme no xplode bo ma dobre opinie w przeciwienstwie do shocka

Na sucho to nawet trawa nie urośnie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Takie Pytanko

Następny temat

Kreta, gainer, zma i.. właśnie ;)

WHEY premium