SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shane Carwin i Roy Nelson trenerami 16 TUF-a

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23554

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
Mi chodzi, że Werdum może spokojnie dostać takiego "mniej zasłużonego TS", jak np. ostatnio Mir. Walki o tytuł powinni być 2-3 razy w roku, i nie mogą walczyć w nich cały czas Cain, JDS i Overeem między sobą. A Werdum vs Kongo ułożyłem spontanicznie pod kątem różnych stylów i dania kolejnego zwycięstwa pod rzą Werdumowi.

Swoją drogą ciekawe jak sobie poradzi Cormier z Mirem, albo odwrotnie, ale to nie ten temat.

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Shane wygra. Ciekawe, ktory bedzie lepszym trenerem/strategiem. Ja obstswiam Carwina, Nelsin to taki burak, ale zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
spoko_ziomal piszesz bez sensu.
Po pierwsze Mir miał 3 win streak nie z byle kim tylko z Cro Copem (ko!), Nelsonem i Nogueira (poddanie!) a po drugie to on miałdopiero walczyć o TSa z Velasquezem a że Reem wpadł to oczywiste jest, że to Mir zasługiwał najbardziej, bo Cain dopiero co przegrał z JDSem.

Co do 2 części zdania to gdyby robić takie zestawienia to można by było Huntowi dać JDSa od razu nawet przed walką z Kongo przecież on miałby jedne z największych szans na wygraną, ale na walkę o tytuł trzeba sobie zasłużyć dlatego skoro Werdumowi idzie dobrze w UFC i zbierza w kierunku pasa to PO CO MU KONGO nie rozumiem Twojego toku myślenia. Ponadto to nie Sonnen i PPV też na tym się nie zrobi...

PS co ty bredzisz przecież oni dopiero będą walczyć między sobą do tej pory z tych co wymieniłeś to tylko JDS i Cain walczyli między sobą i jest straszny niedosyt OGAR MAN

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2012-08-18 22:14:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Mam nadzieje, ze Carwin wjedzie w NElsona na pełnej kvrwie jak w Lesnara, tylko tym raze dokonczy dzieła

A potem walki z Huntem, Cainem, please

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Carwin zagoni Nelsona pod siatkę i zrobi to co robi najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
Ja stawiam na Nelsona . On ciągle walczy , przegrywa / wygrywa ale trenuje, cały czas zbiera doświadczenia , uczy się i tym żyje . Carwin jest mechanikiem , ostatnia jego walka to gwałt , na koksie raczej też nie wyskoczy. Wątpie aby Carwin miał jeszcze aspiracje mistrzowskie ( imo nie ma szans z Cainem , Juniorem i Alim ) , a najepsza jego forma to właśnie jak do tego dążył.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Ale z Huntem moglby dac zayebista walkę

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
No mógłby, obaj moc w prawej ręce, obaj twarda szczena, obaj trochę nadprogramowych kg...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
PrideFC
Wątpie aby Carwin miał jeszcze aspiracje mistrzowskie ( imo nie ma szans z Cainem , Juniorem i Alim ) , a najepsza jego forma to właśnie jak do tego dążył.


zawodnicy nie zawsze potrafią obiektywnie ocenić swoje szanse, a nawet jak wiedzą, że są one niewielkie to i tak chcą próbować, bo niewielkie szanse nie są równoznaczne z zerowymi

najlepszy przykład - CroCop, który podobno wciąż nie ma dość MMA i chce znowu wygrywać, ale to się tyczy de facto wszystkich pojedynków gdzie jest jakiś wyraźny faworyt - ten drugi nie wchodzi przecież do ringu/klatki, żeby przegrać

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Carwin mówił gdy jeszcze był w trakcie rehabilitacji po operacji, że ma coś do udowodnienia i że nei skończył w sumie każdy tak gada, ale zobaczymy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC on FUEL 4 live

Następny temat

Liny

WHEY premium