SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shane Carwin i Roy Nelson trenerami 16 TUF-a

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23522

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Naprawdę lubię gościa, wiem że mówiłem to już 1000 razy.

Obok Reema mój ulubiony w HW. Zobaczyłbym go w przypadku wygranej z Cainem (jeśli ten znowu sromotnie przegra), Silvą , Huntem, Werdumem.

Dużo dobrych matchupów dla niego możliwych.

Szkoda że już pierwszej młodości nie jest, ale z drugiej strony to kwestia względna. Jestem ciekaw jak bardzo na jego karierze i ogólnej psychice zaważyła ta przegrana z Brockiem. Może mógłby dać parę dobrych walk jako mistrz (choć było widać że z JDS zawsze by przegrał, nie ten level).

Do dziś pamiętam że Carwin vs Lesnar to pierwsza walka przy której miałem szybsze bicie serca, choć nie oglądałem na żywo. Obczajałem na kompie i strasznie jarałem się że wygrywa Carwin. Ale jak pokazali narożnik po pierwszej to już wiedziałem że dvpa z tego będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Świetna walka! W końcu Kolejna też zapowiada się ciekawie, bo murzyn jak i Kanadyjczyk pokazali się z dobrej strony w eliminacjach.


A co do rywalizacji trenerów to jakieś kpiny, by rozgrywać to w lekkiej atletyce. Od początku grubasek stał na przegranej pozycji, choć sądziłem, że może kulą rzuci dalej Powinni zorganizować jakiegoś cybergeja czy lotki by Roy też miał szanse
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Pewnie Dana maczał w tym palce, chciał upokorzyć Roya
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Tak z pewnością, za to głupie gadanie o tym, że przeciwnik nie zbił wagi itp.

O! wiem w jakiej konkurencji Roy byłby faworytem: http://www.sport.pl/sport/1,74696,4629392.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Carwin dobry czas na 400. Jak na gościa takich rozmiarów 1 minuta to jest dobrze! W ogóle, miał całkiem niezłe wyniki. Walka dobra, szybka, obrót akcji - to chce się oglądać w każdej walce.
Tego w czerwonym irokezie to powinni wyj**ać za płot i tyle, patyczkują się z gościem, który widać, że ma ze sobą problemy. Tak jak powiedział jeden z nich, wstyd, że tacy ludzie też uprawiają ten sport.

Następna walką będzie zaj**ista!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Dremor
Naprawdę lubię gościa, wiem że mówiłem to już 1000 razy.

Obok Reema mój ulubiony w HW. Zobaczyłbym go w przypadku wygranej z Cainem (jeśli ten znowu sromotnie przegra), Silvą , Huntem, Werdumem.

Dużo dobrych matchupów dla niego możliwych.

Szkoda że już pierwszej młodości nie jest, ale z drugiej strony to kwestia względna. Jestem ciekaw jak bardzo na jego karierze i ogólnej psychice zaważyła ta przegrana z Brockiem. Może mógłby dać parę dobrych walk jako mistrz (choć było widać że z JDS zawsze by przegrał, nie ten level).

Do dziś pamiętam że Carwin vs Lesnar to pierwsza walka przy której miałem szybsze bicie serca, choć nie oglądałem na żywo. Obczajałem na kompie i strasznie jarałem się że wygrywa Carwin. Ale jak pokazali narożnik po pierwszej to już wiedziałem że dvpa z tego będzie.


Mam podobne zdanie na temat Carwina. Ale wole go z walki z Brockiem niz z JDSem. Imo zmasowany Carwin to masakrator i co z tego, ze starcza ma pary na 1-2 rundy. Masa i kowaldo w lapie to jego atut i imo powinien wychodzic do walki zmasowany.

Mysle, ze nawet w jedzeniu hamburgerow na czas Roy przegralby z Carwinem :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Też mam do was podobne zdanie. Ogólnie Carwin to sympatyczny, zayebisty typ, a to jego kowadło w łapie to masakra To co zrobił z Mirem też.

Mam nadzieje, że Carwinowi się uda tak jak Arlovskiemu posłać Nelsona do "spania"

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-11-03 20:28:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Imo KO czystego nie będzie, raczej tko. I też jestem zdania że dobry Carwin to duży Carwin To że nie starczyło mu pary na Brocka nie jest winą kondychy, ale braku zachowania zimnej krwi. Wystarczy popatrzeć jak bił Carwin a jak Velasquez, niebo a ziemia- każdy ruch przemyślany, celny, rozsądny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
ej ej ej, to jestem tu fanboyem Carwina. Wy powinniście coś pohejtować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
A ja tam sadze, ze Roy go ustrzeli :) Po tych kolanach co zebral od Werduma, KO na nim napewno nie bedzie. JDS tez tlukl go niemilosiernie :) Jak powiedzial Roy, moga rywalizowac na biezni, grac w golfa ale liczy sie MMA. Poczekajmy :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC on FUEL 4 live

Następny temat

Liny

WHEY premium