SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shane Carwin i Roy Nelson trenerami 16 TUF-a

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Pat Barry tam jest ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Tak a drugi z lewej WW Marquart chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Team Graciefighter (Nick i Nate Diaz, Jake Shields, Gilbert Melendez) ma wystąpić w roli trenerów teamu Nelsona.

Zmieniony przez - ziumol w dniu 2012-08-09 21:09:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
O kurde nieźle,będzie trzeba obejrzeć tego TUFA :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
żeby tylko nie skończyło się jak ostatnio z TUF-em było, miało być tak zaje***cie a wyszło przeciętnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
No jesli to prawda to trenerami TUFa beda bardzo ciekawi zawodnicy. Trzeba bedzie ogladac Chociaz powiem wam szczerze, ze ten TUF live mniej mi sie podoba niz poprzednie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Teraz już nie będzie TUF'a live, wracają do zwykłego formatu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
No i prawidlowo,live nawet nie raczylem ogladac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
lord raV
Teraz już nie będzie TUF'a live, wracają do zwykłego formatu.


No i gitarka, bo tak naprawde to my nigdy live nie ogladalismy, wiec lepiej, zeby bylo jak poprzednio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
data już potwierdzona - 1 grudzień
walka wieczoru: Shane Carwin vs. Roy Nelson oczywiście

o walce zostało już trochę powiedziane. Walka zapewne 5 rundowa więc ja bym się tu na decyzje nie nastawiał 1 max 2 runda IMO i będzie koniec. Carwin wraca po poważnej kontuzji i po 1,5 rocznej przerwie będzie znów walczył po 2 porażkach. Natomiast Nelson z czołówką ostatnio zbierał bicie nawet obecny Cro Cop dawał radę do czasu aż cardio siadło. Ciekaw jestem głównie formy Carwina, bo po Big Country'm wiem mniej więcej co się spodziewać. Ciekaw jestem czy to będzie zmasowany Shane jak w walce z Lesnarem czy mniejszy i bardziej zachowawczy jak z Dos Santosem i najważniejsze w jakiej jest formie. Nokaut w 1 rundzie na szczęce Nelsona będzie ciężki jednak Carwin ma czym uderzyć, ale sytuacja idzie w 2 stronę, bo Nelson w tym elemencie nie odstaje. Niewygazowany Carwin imo nie da się obalić i poddać. Przydałaby się ankieta. War Carwin, bo Roy z czołówką już nic nie ugra.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC on FUEL 4 live

Następny temat

Liny

WHEY premium