SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sergio Oliva RIP

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
hmm, zawsze można dłużej pożyć

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
gigantmasx właśnie o to chodzi ,że nie wiadomo czy koksy miały wpływ jakiś na tą niewydolność przecież pewnie już dawno zrezygnował z saa jedyna opcja ,że komplikacje po saa, diurektykach ciągnęły się latami po zakończeniu przez Sergio kariery aż do śmierci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5406 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388383
on juz nie wygladal jak jakis czas temu byl na filmie i lee priestowi autograf dawal, zreszta 71 to bardzo dobrze, jak na dzisiejsze czasy.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w polsce to 50 jest dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 176 Napisanych postów 6030 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129084
Rest in Peace.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
game1988
gigantmasx właśnie o to chodzi ,że nie wiadomo czy koksy miały wpływ jakiś na tą niewydolność przecież pewnie już dawno zrezygnował z saa jedyna opcja ,że komplikacje po saa, diurektykach ciągnęły się latami po zakończeniu przez Sergio kariery aż do śmierci


własnie oto chodzi___a może gdyby nie był kulturystą umarł by w wieku 61 lat, tego nikt niewie____jednak jak umiera ktoś taki to odrazu jest polemika odnośnie czy to czasem nie od saa, a taki temat niepowinien być wcale poruszany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Po prostu umarł i tyle od koksu czy od zawału czy przez przypadek to nieistotne zbytnio umarł i tyle.

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94828 Napisanych postów 364840 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670229
kawał dobrej sylwetki przez długie lata

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4985
Spoczywaj w pokoju Mistrzu.Baaaardzo sympatyczny facet. Zawsze oglądałem jego filmy\wywiady z lekkim uśmieszkiem na twarzy. Aura niesamowita od niego biła. Kulturyści złotych czasów, powoli nas opuszczają. Świat kulturystyki już nigdy nie będzie taki sam..

I have found the Iron to be my greatest friend. It never freaks out on me, never runs. Friends may come and go. But two hundred pounds is always two hundred pounds.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
10 lat za wcześnie jak na normy amerykanskie :) Szkoda, bo lubiłem gościa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hgh z propem i trenem - redukcja

Następny temat

enan iran

WHEY premium