SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Scorch - uzywal ktos ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
lecisz czy nie lecisz - wszystko zalezy ile od tego ile bedziesz jechal na TSe, mowie ze nie powinno sie dluzej niz 8 - 10tyg. A czy w tym czasie bedziesz bral TSe czy scorcha czy tighta czy hydroxycuta - nie ma az tak wielkiego znaczenia. Przerwa pomiedzy TSe a scorch nie jest konieczna o ile zmiescisz sie w tym przedziale czasowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 95 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2331
Ja bralem TSE przez miesiac po 4 kapsy/dzien i przeszedlem na scorcha od razu No, moze ze 2 dni przerwy mialem. Takze j.w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 254
a jak zalecacie kobiecie dawkowanie scorcha, dzis mi przyszedl i nie wiem czy juz zaczac czy od jutra. Rozumiem ze obie dawki powinny byc przed posilkiem? ale jak dlugo przed? i jak z dniami cwiczacymi i nie, jakas roznica w dawkowaniu?
Celem jest redukcja, obecnie jestem na diecie zbilansowanej 150/30/150 i przechodze w kierunku redukcyjnej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 95 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2331
Mysle, ze sprawa indywidualna. Ja np czuje ze cos sie zaczyna dziac po okolo 40 minutach, tak tez biore. Co do roznicy miedzy T a NT to w T biore przed treningiem, bo lepiej mi sie cwiczy, a w NT przed obiadem . Podajcie jeszcze jakies inne sposoby dawkowania, jesli macie inne. Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 254
Mdli mnie cos dzisiaj - nie dobrze mi. Jestem po 2 dawce scorcha (2tab x 2), czy to moze byc po nim, czy zbieg okolicznosci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
moze z początku tylko tak reagujesz

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1682
Witam, apropo scorcha i jego dawkowania mam pare pytan

Jest to moj 3 dzien brania schorcha ... Dawkowalem jest w sposob taki iz 1 dnia uzylem 2x 1 kaps, 2 dnia 2x2 kaps ... a dzis z rana wzialem 3 kapsulki i po poludniu chce tak samo zrobic lecz pojawily sie pewne dolegliwosci ... Mianowicie kiedy wzialem schorcha pojawilo sie 20 minutowe 'krecenie w brzuchu' bardzo zle sie czulem, nagle zrobilo mi sie bardzo goraco a kiedy brzuch przestal mnie bolec poczulem cos takiego jakby 100 stopni zaczelo mi promieniowac na plecy i kark ... Po 30 minutach to wszystko ustalo poniewaz sie polozylem ... Czy to jest normalne ? Prosze o odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174
chyba za szybko przeszadłeś na 3 kaps. Za uzywam scorcha i po tygodniowej przerwie wziąłem 3 kaps- czułem sie podobnie (tylko bez kręcenia w brzuchu) i do tego miałem wrażenie jakbym miał zemdleć i nieco kręciło mi sie w głowie. Sam na podstawie swopich obserwacji musisz wyznaczyc sobie dawkę -3 kapsy wrzuć np po tygodniu i zobacz czy efekt jest taki sam ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160


Witam! Odnośnie scorcha mam pytanie czy połączenie go z l-carnityna zwiekszy efekty? I czy moglby go ktos porownac z clenburexin-em treca???

"...Więc spokojnie czekam jutra, ono ma więcej rozwiązań niż pozycji Kamasutra"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1061
apeluję do wszystkich astmatyków, chcących schudnąć, uskuteczniając to scorchem! NIE BIERZCIE SCORCHA! brałem go 5 dni. duszności, ciężki kaszel, aż w końcu zapalenie oskrzeli... odsprzedałem go "zdrowemu" koledze. Chwalił go, zjechał 3,5 kg.
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

6 tygodniowa jazda

Następny temat

cykl 22-tygodniowy

WHEY premium