SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Scorch - uzywal ktos ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36727

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 270 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1917
Witam! Zakupiłem scorch-a i zaczynam redukcję od 3 marca. Jakie powinno być dawkowanie? Zalecane jest 3 kapsy jedna porcja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
roczny temat odswieżasz........ a co do scrocha to po sobie musisz wyczuć zacznij od małych dawek i zwiększaj powoli

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 95 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2331
Odpowiadam tu, bo nie chce entego tematu na temat scorcha zakladac. Kupilem niedawno, ale stara wersje z PEA(bez nikotynianu ksantynolu). Poce sie po nim jak swinia, ochota na trening jest niby. Czemu niby ? No wlasnie. Chyba za duzo spalaczy zjadlem, bo zwyczajnie mnie to nie rusza. W 1 dzien wzialem 2x2 kapsy i ruszylo mnie, byla ochota itd. Wzialem w drugi dzien juz 2x3 i poza potliwoscia raczej nie zauwazylem niczego, aczkolwiek czuc ze spala Termogeneza jest najs. Na nastepnej wycince sprawdze nowego, albo siegne po cos z yohi Ogolnie polecam, bo w lustrze widze dosyc duza roznice Dodam ze u mnie to wyglada tak : FBW 3x w tyg, w dni treningowe po FBW 15-20 min biegu srednim tempem, w nietreningowe HIIT. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ja nie bardzo kumam OCB
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 95 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2331
Streszcze. Termogeneza dobra, pobudzenia prawie brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
czyli to relacja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 95 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2331
No cos w ten desen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10203
Przeczytalem, ze bull bral ts i scorcha: mam przez przypadek ten sam zestaw na poczatek. Czy mam zrobic przerwe po thermo speed (jesli tak to ile) czy natychmiast wejsc mozna na scorch?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
zalezy ile lecisz juz na TS. ja nie ciagnalbym cyklu na spalaczach dluzej niz 8 - 10 tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10203
jeszcze nie lecę wcale, zacząłem redukcje od diety, aerobów i kawy. od nastepnego tygodnia wejde na tse. ma byc przerwa pomiedzy nim a scorchem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

6 tygodniowa jazda

Następny temat

cykl 22-tygodniowy

WHEY premium