SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Schizofrenia a peptydy?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 214
Witam. Czy schizofrenia koliguje się z peptydami w jakikolwiek sposób. Czy na spokojnie mogę przyjmować, takie peptydy jak: bpc157, tb500, pt141 oraz fragment 176-191, oraz czy ostatni peptyd pomaga w regeneracji stawów? Czy nie bardzo? Proszę o udzielenie odpowiedzi. Z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Siema. Myślę, że to pytanie do lekarza specjalisty. Jak chodzisz po leki do typa, to możesz podpytać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9056 Napisanych postów 82742 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699799
Myślę ze nie koliduje .Jednak warto to skonsultować ze swoim lekarzem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94920 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Tutaj raczej nie ma.prawa cokolwiek kolidować ze sobą

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 81 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1573
Ale nie oszukujmy się, jaki lekarz będzie miał na tyle doświadczenia/kompetencji/ odwagi zeby na ten temat się wypowiedzieć. Po pierwsze same peptydy nie są przez lekarzy uznawane bo są nie przepadane a po drugie łączenie ich jeszcze z taka choroba jak schizofrenia jest następnym poziomem. Jaki lekarz powie ci ze peptydy nie będą kolidować z lekami na schizofrenie ( bo podejrzewam ze bierzesz) skoro nikt nigdy takich badan nie przeprowadził.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
No właśnie, dlatego tym bardziej nie brałbym odpowiedzialności i nie doradzał czy będzie to miało jakiś wpływ, czy nie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 214
A, jeszcze jedno pytanie czy bpc 157 w postaci doustnej działa tak samo, co postać iniekcyjna dodam iż, to jest nazwa HEKSADEKAPEPTYD – NL-BPC-157 ponoć działa tak ze żołądek nie zabija substancji tylko przechodzi dalej i działa również regenerująco jak postać iniekcyjna, czy to prawda? Czy czymś się różni to pd postaci iniekcyjnej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 564 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15823
Z tego co ja się orientuje BPC-157 w postaci iniekcyjnej należy podawać bezpośrednio w miejsce które boli np po kontuzji i działa tylko na mięśnie. Ja bilem podskornie w brzuch i nie zauważyłem realnego wpływu na regenerację. Jedynie na jelita/żołądek wpłynęło pozytywnie więc podejrzewam że wersja w tabletkach również pozytywnie wpłynie na bebechy i nic poza tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 121 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4807
ja wale towar a lecze sie na schizofrenie (tak wiem jestem poj**any) odnośnie psychiki nie widze zmian ale mam bardzo dziwne wyniki badań np wale trena przez ostatnie 2 lata zmieniłem z 5-6 labów więc któryś musi być legit a prolaktyne mam cały czas poniżej normy mimo że jej niczym nie zbijałem.

Tyle Szans Ile Odwagi.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron w kolarstwie.

Następny temat

HCG I CZAS JAKI DZIALA PO ROZTOBIENIU

WHEY premium