SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HCG I CZAS JAKI DZIALA PO ROZTOBIENIU

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 522

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 517
Witam mam rospisany cykl i mam tam 500 jednostek HCG przez cały cykl i podobno HCG może stać dłużej rozrobionej no ale ile? I jak mam zrobić żeby się nie marnowalo tzn... po ROZTOBIENIU proszka z specjalnym płynem i zrobieniu iniekcji włożeniu do lodówki bo 500 jednostek to tylko jedna dziesiąta tego. I co po paru zastrzykach mam wyrzucić ? To chyba nie oto chodzi, proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94705 Napisanych postów 364669 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669756
Zdanie sa mocno podzielone ile czasu działa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 517
To jak to dawkować po 500 jednostek żeby się nie marnowalo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 385 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2670
W paczce masz 5000 jednostek,jak to rozrobisz to trzymaj w lodówce wtedy do kiedy skończysz, to będzie działać cały czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 517
A mam pyatnie jak nie chcący szybko wpuściłm tą wode antybaktryiną do hcg to coś może się stać, bo kiedyś coś słyszałem że trzeba powoli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94705 Napisanych postów 364669 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669756
Szanse znikome
Jakie masz to hcg?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 517
Actiza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94705 Napisanych postów 364669 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669756
2500 jm czy 5000 jm ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 517
no nvm bo pisze z jednej tak a zdrugiej tak... A co jak jest 5000 to źle? czm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94705 Napisanych postów 364669 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669756
Jeszcze nie dawno 5000 to był kibel i miało być tylko 2500 realne
Jak dla mnie (moja opinia) masz złom

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
Uczepię się Twojego wątku

Mit o niszczeniu peptydów przez zbyt szybkie wstrzykiwanie wody lub, nie daj Boże, potrząsanie fiolką wciąż się utrzymuje, więc przeprowadzono mały eksperyment z tyrzepatydem.





Na zagranicznych forach mówią, że w lodówce w wodzie BAC wytrzyma tydzień z niewielkim procentem degradacji. Niby potwierdzają to badanami, ale samo labo też jest dosyć zagadkowe. Ja uważam, że robzrabianie HCG na 4 tygodnie to marnowanie tego peptydu


Zmieniony przez - LDL w dniu 2023-08-05 14:21:36
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Schizofrenia a peptydy?

Następny temat

CJC + IPAMORELIN - Pytania

WHEY premium