SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Schizofrenia a propionat

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1428

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Waga

95

Wzrost

181

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 301
Witam, jestem chory od 2lat na schizofrenie. Dochodzę już do zdrowia, mam jeszcze tylko trochę pogorszoną pamięć. Zastanawiam się czy mogę brać propa, napewno nie zaczne go brac teraz bo miałem właśnie 2lata z hakiem przerwy ze sportem. Narazie chce poprawić kondycje później docinka i rok masy. Nigdy nie byłem agresywny ale przez to że mam schizofrenie to łapała mnie depresja i stany lękowe czasami. Chodzi mi o to żebym miał werwę życiową większe chęci do pracy fizycznej i ćwiczeń. Jakbym brał to dawki małe ale długo pół roku minimum a jak byłoby ok to i rok.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 683 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8798
Uzupełnij resztę ankiety, wrzuć wyniki badań i wtedy ocenimy. Testosteron może zwiększać szanse na różne manie, nerwice i inne. Dopóki jednoznacznie nie widać że wszystko jest ok, to jest to zły pomysł. Dodatkowo bicie propa na pierwszy cykl gdzie trzeba pilnować iniekcji co 48h jest głupotą. Enan/cypio na początek.
1

Są dwie ręce, ale tylko jedno zdrowie które można nimi rozwalić.
Głupota to nie grzech, ignorancja już tak.
Czy wyszukanie czegoś w dobrym źródle zajmuje więcej czasu i jest mniej wiarygodne niż założenie tematu na forum?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 301
To są odległe plany na przyszłość chciałem się dowiedzieć czy wogóle mogę na to liczyć.
Jak narazie to mam słabą kondycje i nadwagę. Chce wziąć jak się wyprowadzę czyli gdzieś tak za około 2lata.
Badałem się rok temu profilaktycznie na estradiol, testosteron, LH, FSH i prolaktynę i wszystko było w normie.
Spotkałem się z opinią ludzi i większość radzi zacząć od krótkiego estra na początek bo nigdy nie wiadomo jak organizm się zachowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 683 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8798
Na propa sporo ludzi źle reaguje. Boli, miejsca iniekcji puchną itp. Niektórzy biją co do centymetrów w to samo miejsce, a początkujący tym bardziej nie mają doświadczenia w iniekcjach, więc zrobienie 6-10 iniekcji miesięcznie zamiast 15 robi sporą różnicę.
Lepiej małą dawką niż propem zaczynać.
Bardziej niż o hormony pytam o inne wskaźniki zdrowia, morfologia, panel tarczycowy, wątrobowy, nerkowy, cukier itp.
Otyłość jest niestety wyraźnym przeciwwskazaniem dla dopingu, bo znacząco zwiększa szanse na problemy i powikłania, a w samej redukcji masy ciała - tłuszczu, SAA nie pomogą.
Daj sobie trochę czasu (kilka miesięcy, lat), dodaj informacji i wtedy myśl o cyklu.

Są dwie ręce, ale tylko jedno zdrowie które można nimi rozwalić.
Głupota to nie grzech, ignorancja już tak.
Czy wyszukanie czegoś w dobrym źródle zajmuje więcej czasu i jest mniej wiarygodne niż założenie tematu na forum?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 301
ok dzięki za info, reszty badan nie robiłem ale w niedalekiej przyszłości zrobię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21798 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Masz problem na górze odpuść sobie saa.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 96 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1252
Kolego podaruj sobie sterydy. W Twoim przypadku skutki mogą być opłakane nie tylko w rzutach choroby ale także w remisji. Jakoe zazywasz leki i jakie mialeś "f". W jakim jesteś wieku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2479 Napisanych postów 5801 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106191
dokładnie to Cinheszcze bardziej namiesza w głowie a to gra nie warta świeczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 301
Mam 22lata, leki to apra i zolaxa przeciwpsychotyczne. Przez 3mies słyszałem głosy i miałem czasami wizje takie sny na jawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2479 Napisanych postów 5801 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106191
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 301
ok, nie będę tego ruszał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron i problem z wątrobą

Następny temat

Hcg podczas cyklu

WHEY premium