SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron i problem z wątrobą

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4538
Witam.
Jestem na cyklu omnadren 250mg na tydzień. Dopiero po 2 strzałach. W sobotę miałem lekki ból brzucha po prawej stronie więc zrobiłem badania, wątrobę i morfologie. Dziś odebrałem wyniki i nie wiem co zrobić, lecieć dalej ome i do tego jakieś leki na wątrobę czy lepiej przerwać i iść do lekarza. Co doradzicie?






Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Odpuść, ustabilizuj tryż życia / leczenia. Długo tak nie pojedziesz zawsze coś bedzie się pojawiało.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 503 Napisanych postów 628 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3450
Morfologia dopiero wyglada nieciekawie jak na sam poczatek cyklu. Chorowales osatnio? Badania przed tymi kiedy robiles?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4538
Badania robiłem 3 miesiące przed cyklem i wszystko było w normie. Biorę leki na nadciśnienie, cholesterol, schizofrenie i depresję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 683 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8798
Jeśli nie zrobiłeś morderczego treningu na godzinę przed tym badaniem, albo nie miałeś przeziębienia w ciągu ostatniego dnia czy dwóch, to do lekarza natychmiast. Nie będziemy tutaj tego diagnozować, bo to dużo za mało informacji, a wygląda że sprawa może być poważna i zagrażać zdrowiu.
Od wbicia 2 ampułek testosteronu nie ma się takich wyników.


Zmieniony przez - wybiegany w dniu 2020-10-06 15:20:11
2

Są dwie ręce, ale tylko jedno zdrowie które można nimi rozwalić.
Głupota to nie grzech, ignorancja już tak.
Czy wyszukanie czegoś w dobrym źródle zajmuje więcej czasu i jest mniej wiarygodne niż założenie tematu na forum?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4538
3 dni przed badaniem nie miałem treningu, żadnej choroby też od dawna. No to jeszcze dziś zapiszę się do lekarza i przestaję brać ome bo aż strach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699675
Te wyniki nie od testosteronu , musisz skonsultować z lekarzem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Skąd pomysł o cyklu w takim stanie..? Jest czas odpuścić wyrównać te badania.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Problem występuje z innej przyczyny , trzeba ustalić jakiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
dead88
Badania robiłem 3 miesiące przed cyklem i wszystko było w normie. Biorę leki na nadciśnienie, cholesterol, schizofrenie i depresję


W takim stanie sterydy odpusc i dla zdrowia fizycznego, jak i psychicznego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
flex1976
Te wyniki nie od testosteronu , musisz skonsultować z lekarzem .


Oczywiscie, ze testosteron moze byc hepatoksyczny i w nadmiarze uszkadzac watrobe dlatego tez przy HTZ (prowadzonym przez lekarza) jednym z regularnych badan jest ALT + AST a w sytuacji nieprawidlowych odczytow poszerzenie diagnostyki watrobowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699675
Kolego skończ tutaj z farmazonami , nie chodzi o alat tylko inne badania . Pozatym kolega jest po 2 iniekcjach ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl testosteron enanthate

Następny temat

Schizofrenia a propionat

WHEY premium