SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Scanbech Methandienone.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 35172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 114
ej ziomki ale ja niewiem co ja mam robic ale tylko zabiore 100 tabletek chce byc duzo po odzrzywce mi nic nie poszlo;/;/ niwem co robic a jak tylko 100 tabletek i cos mi sie moze stac??pzdr dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Nic ci nie poszo bo jestes pipka i nie umiesz jesc albo cwiczyc, po mecie bedziesz mial podobnie, bedzie ci szlo jak bedziesz brał i bedzie spadac jak przestaniesz, po cyklu siadzie ci psycha i nigdy juz sie nie nauczysz ortografii. Przerabiam takich malolatów u mnie na silowni. Smiech na sali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 114
czyki nie brac tej metki po 100 tabletkach chyab nie ma zkutkuw ubocznych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1741


Mam tą samą mete, tylko ze na tabsach sa jakieś pplamki i zastanawiam sie czy brać ją czy nie, co doradzicie???

Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka by dążyć do czegoś...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
to syfy po metce
będzie ok.

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 114
to radzicie mi tom mete jesc?? czy nie a moze jakom inom odzywke napiszcie jakoms?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1999
Najlepiej zajrzyj do lodowki tam masz pelno odzywek ktore zrobia z ciebie niedzwiedzia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2235 Napisanych postów 12665 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170925
szkoda ze nie zrobiles foty opakowania jak miales jeszcze pasek zabezpieczajacy, po tym idzie stwierdzic co z rosji a co wal

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 114
to powie mi ktos czy brac tom metke czy nie bo niewiem prosze o rade i namiar na dobrom odzywke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
sondzem rze jednag tom metkom morzna narobidź sobje sporo zkutkuw óbocznyh napszykuat tómanizm lóp dyzortografja a to byuby prawdziwy cios!

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nolvadex czy starczy???

Następny temat

tren winko propek?

WHEY premium