SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Za słodki scanbech...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47674
Zakupiłem metke scanbech i jest słodka dosłownie jak słodzik, wiem, że po smaku nie rozpoznaje sie wy***ek, no ale pisaliscie o słodzkich czy gorzkich posmakach tabletek, a ja mam cos słodkiego jak cukier! :-% może to przejeść ? Czy raczej na 100% fake ?

>> JUICE IRELAND TEAM <<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
poka zdjecie tabsów

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
zrób krótki test.
wrzuc sobie 2 te niby metki do szklanki i zrob herbate,ale zalej woda taka do picia na juz a nie wrzatasem.Jak sie rozpusci w pare sekund to wiesz,ze slodzik.Proste.

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47674
Niestety zdjecia nie jestem w stanie zrobic.. Metka nie rozpuszcza sie łatwo w wodzie ? Zalać ciepłą wodą, nie wrządkiem ?

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
Tak,ciepla,ze normalnie jestes w stanie wypic a nie bedziesz chuchac i dmuchac.

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47674
Okej, zrobie tak i dam znać jak przebiegło doświadczenie , dzieki za wypowiedzi.

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tam mialem scana to mordke wykrecało !!! gorycz jak uj !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
SpAiro_ i jak wykonales juz to doswiaddczenie bo ciekaw jestem... ja sie okaze ze to slodzik to daj mamie albo babci do herbaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47674
Wykonałem doświadczenie... tabletka rozpuściła się w ciągu kilku sekund, a herbata była słodka! Czyli nie ma już szans by zawierała to czego oczekuje ?

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak caly czas jest slodka to masz wala.

Jeszcze jak mowisz jak slodzik to bankowo sobie zostaw do slodzenia herbaty.

Poszukaj sobie dla pewnosci fot w dziale doping zdjecia i porownaj czy masz to samo.
tabsy skana sa wieksze od slodzika na pewno.
Jak masz takie w wielkosci standardowego slodzika to masz walek.
Zreszta bardzo latwo w skanie bylo by podmienic te tabletki ze wzgledu na rodzaj opakowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47674
Od samego początku wydawały mi się zbyt małe.. No cóż, na złego człowieka trafiłem, chyba będzie trzeba ostrzec forumowiczów przed nim

>> JUICE IRELAND TEAM <<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile urosne po 100tabletkach metanabolu alfa dodatniego?

Następny temat

redukcja na propie i metanabolu

WHEY premium