SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sasza Povetkin vs Chagaev oraz Liachowicz vs Helenius

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4222

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 698 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6661
A byłem niemal pewien,że to będzie noc niespodzianek-stąd wcześniejsze typy...dobrze,że wczoraj popiłem i nie zdążyłem do buka, bo miałbym swojego nosa na walkę

Zmieniony przez - kotaro w dniu 2011-08-28 16:06:10

The bigger they come. The harder they fall.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
dla mnie walka Povietkina z Czagajewem to zart - chodzi oczywiscie o stawke

w cięzkiej zaczyna sie powoli robić to co w niższych - pas super czempiona, regular, zaraz dołożą diamond

teraz Povietkin powinien się prać z Władimirem, bo jest oficjalnym pretendentem

tylko że jeśli Kliczo wygra, a pewnie tak będzie, to WBA znów coś wymyśli i znów da walkę o pas regular i tak w kółko

dla mnie to chore ze jest dwóch mistrzów WBA, paranoja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ja nie rozumiem do końca na co Povietkin czeka. Ok, nie jest gotowy, spoko, ale przecież on znów taki bardzo młody nie jest.

Imo w ciągu roku powinien do Włada startować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Povetkin nigdy nie będzie gotowy na Włada...

Władymir jest za duży,za silny,za mocno biję...Super Ciężki.

Władymir jest po prostu za duży na czołówkę i za mocny.

Te WBA coś tam,to tylko taka ściema,przeczekanie,niby ,że był MŚ.Ale nie prawdziwym.

Zresztą wystarczy zobaczyć co Władymir zrobił z Chagaevem i Chambersem,a co Povetkin.Povetkin jest za mały.A nie ma aż takich umiejętności by nadrobić przepaść w warunkach fizycznych.

Povetkin lepiej prowadzony w PRIME formie mógłby jedyne na co liczyć,to na godna porażkę ala Haye z Władkiem,ale tylko porażkę,o wygranej nie ma mowy.

Dzisiejszy zardzewiały,olewany przez Atlasa z Władkiem dostaję do jednej bramy.Sasza,to wie i do Władka nie wyjdzie.W amatorce z takimi dużymi i dobrymi nie walczył.



Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2011-08-29 13:40:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 583 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8439
Jednak WBA w HW to chyba najgorsza z tych czterech organizacji. Do niedawna za taką była uznawana raczej WBO, zresztą sam Gołota mówił, że po walce z Brewsterem(o WBO) chce zawalczyć o jakiś poważniejszy pas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Helenius ma ciężką rękę to fakt ale do 6-7 rundy nie wyglądało to dla niego za kolorowo, Siergier kilkakrotnie ośmieszał go i pokazywał swoje doświadczenie ringowe. Później jednak spuchł i wyszło jak wyszło...Jeżeli teraz Helenius dostał by walkę z którymś z braci to został by potężnie obity i takie są fakty. Zobaczymy jak rozwinie się ten pięściarz za jakieś 2 lata.


A co do walki Povetkina z Chagaevem to jak dla mnie to był to słaby pojedynek, dla tego pisze o nim pod walką Helenius vs Liachowicz. Chagaev jest już bez formy a i tak udało mu się raz wstrząsnąć Ruskim. Povetkin natomiast jest śmiesznym człowiekiem... Wygrał ten swój ' Pasek ' WBA i czuje się wspaniałym mistrzem a tak na prawdę jest troszeczkę żenujący. Jeszcze tym bardziej jak teraz chodzą pogłoski ,że być może w obronie tego ' Paska ' zmierzy się z będącym w spaniałej dyspozycji Holyfieldem. Jeżeli Alexander przyjmie tą walkę to będzie całkowicie spalony w moich oczach. Chagaeva mi szkoda i nie wydaje mi się ,że otrzyma jeszcze szansę walki o tytuł...

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
a ja bym chciał zeby Holyfield dostał walke z Povietkinem

liczyłbym na to, że może ubiłby ruska

dla Heleniusa proponuje Wacha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Evander nie ma na to absolutnie żadnych szans, on nie jest typem pięściarza długowiecznego jak Hopkins. Real Deal prezentuje przecież całkowicie inny styl niż Kat, zbyt dużo wyczerpujących wojen stoczył Evander. Sherman Williams pokazał ile jest wart dzisiejszy Holy. Povetkin zmasakruje dziadka i okrzyknie się super championem, oczywiście następnie przystąpi do obron z kolejną brygadą emerytów gdyż do Klitschków nigdy nie wyjdzie, przecież to oczywiste . Cholera chciałbym zobaczyć Ruskiego w walce z Hayem Gayem o ile ten jeszcze wróci...

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
myślę ze Haye może się skusić na walke z Povietkiem

ew. dać Solisa albo Arreole
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Walki do ściągnięcia...

Następny temat

Wach i Gmitruk, czyli boks po polsku

WHEY premium