SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sapp vs Tyson - wrzesień...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
blokers: W sprawie źródeł to pewnie chodzi o wortale MMA, sam czytuję sherdog.com. Stąd pochodzi tekst wklejony w innym topicu przez Kaina dot. Tysona w K1. Swoją drogą to jak czytam jakieś "sensacje" to od razu pytam w myślach o źródło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 14810 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 73998
Sapp jest wiekszy i wygra
a tak powaznie to bylaby masakra hehe

-------------------------------
SZERYF W DZIALE HUMOR
"...IF YOUR ENEMY REFUSES TO BE HUMBLED...DESTROY HIM...... EMOTIONS ARE WEAKNESS.."

every creature livin' on this planet'll go to hell...
MODERATOR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1075


na stronie k-1 nie wyczytalem zeby walka byla ustawiona z Sappem,pisze tam tylko tyle ze podpisal kontrakt,reszta moze okazac sie plotką,cytuje : "As discussions are ongoing, information regarding the possible location, opponent, and bout rules cannot be made public at this time"... chociaż nie wiem kto by mu mógł stawić czoła poza sappem,wiec na 90% będzie to on, tyson swoja droga ma calkiem mily tatuaz na twarzy,teraz Iron Mike jest jeszcze bardziej uroczy...

Hope for the best, prepare for the worst...

I found out why people laugh. They laugh because it hurts...because it's the only thing that can make it stop hurting.

Hope for the best, prepare for the worst...

I found out why people laugh. They laugh because it hurts...because it's the only thing that can make it stop hurting.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Tatuaż ma fajny



Pozdrawiam

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie w miescie byl gosc z tatuazem na czole. Zrobil go sobie po pijaku, namowiony przez dziewczyne (wiadomo jak namawiala ), a dziewczyna poszla w ****u i facet zostal z tatuazem na czole. Teraz sobie usunal i ma takie biale slady na facjacie.

UWAGA: Jeżeli stwierdzisz, że udzielona Ci odpowiedź jest wartościowa, to nie zapomnij kliknąć na link znajdujący się w prawym-dolnym rogu pod daną wypowiedzią! Pozwala nam to na ocenę użytkowników i tematów.
-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 171
Oki, a czy wogle juz wiadomo o jakims kakretnym terminie walki? I na jakich zasadach bedzie rozgrywana walka? o ile wogle do niej dojdzie?

/ ---/-
/--/---/ -/----
_/ \ --/-----

/ ---|-
/--/---/ -|----
_/ \ --|-----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 228 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5057
NIewiem może nie mam racji ale po walce z Kimo mam dzine wrażenie że Sapp
ma jakieś poważne uszkodzenie głowy.Rzeczywioście Kimo dosyć mocno walił ale uderzenia nie były tak mocne żeby spowodować taki upadek 2m 161kg byqa.
Wyglądało to tak dziwnie.upadal chyb a z 20 sek.Najpierw zaczął się chwiać na nogach i jeszcze chcial podejśc i wtedy tak się śmiesznie osunął.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 228 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5057
Po za tym jak Sapp coś mówi to mu tak śmiesznie powieki od góry i do dołu latają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pewnie nie doszedl do siebie po walce z Mirko

"Nie narzekam chociaz jestem nizszy niz Cleant Eastwood, chociaz nigdy nie dolacze do grona kulturystow, chociaz nie znam setek przyslow. Nie narzekam, bo fruzie wola optymistow!" [Lona]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
A ja wam mówię, że to od zupki jego mamusi

You are not a Warrior, You are a Beginner!!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wywiad z Murilo Bustamante po Pride TE

Następny temat

ciekawy artykulik-english

WHEY premium