SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sample ON i BSN - zgłoszenia ZAMKNIĘTE

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105
Rowniez sie zglaszam do przetestowania nowych suplementow. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 867 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5248
Witam z chęcią wziol bym udział w tym i przyszłym teście, staż mam dość spory, porównanie z innymi suplami mam spore ponieważ do niedawna pracowałem w sklepie z odzywkami (6 lat) i co nowego przychodziło próbowałem, na forum tez jakieś testy już robiłem, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 153 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2134
Zgłaszam się do naboru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35178
Również zgłaszam się

Kręci młynarz fletem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 136 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61875
Chciałbym się zgłosić do testu, na forum nie recenzowałem żadnych próbek, ale próbowałem wiele produktów przedtreningowych oraz białek, więc opinia będzie rzetelna :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
Też się zgłaszam do testu. Białek próbowałam trochę, brałam też udział w jednym ze składkowych testów białek tu na forum. Oprócz tego uczestniczyłam tez w jednym teście w dziale Ladies, uważam, że moja ocena była dokładna i rzetelna.
Z przedtreningówkami nie mam dużego doświadczenia, chociaż czegoś tam próbowałam. Kto wie, może regularne stosowanie pre-workoutu wyniesie mój trening na nowy poziom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 48 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 842
Zgłaszam się!
Na forum nie brałem udziału w testach, ale podczas kariery sportowej już masa rzeczy się przewinęła przez moje organy wewnętrzne ;) już publikowaliście moją przemianę więc są podstawy do twierdzenia, że wiem co robie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgłaszam - nigdy nie testowałam, ale zawsze musi być pierwszy raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgłaszam się. Mam za sobą kilkanaście przetestowanych PW więc postaram się, żeby było rzetelnie. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
Zgłaszam chęć udziału w testach białka i pre-workout'u.

Dlaczego ja?

Oto pięć powodów

Po pierwsze - lubię testować suple, których jeszcze nie używałem, nowe smaki itd..
Po drugie - jadłem sporo różnych smaków białek, różnych firm. To samo z przedtreningówkami. Mam porównanie z innymi.
Po trzecie - robię aktualnie przerwę od kofeiny i boosterów azotu więc uważam że moje odczucia będą bardziej obiektywne co do działania.
Po czwarte - jestem na redukcji i byłoby super dostać jakiegoś pre-workouta co da kopa przed treningiem
Po piąte - można liczyć na rzetelną opinię.


Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja+mała rzeźba - jakie suplementy co nadal brać ?

Następny temat

czy brał ktoś PEA - fenyloetyloamina

WHEY premium