SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Samochody Rajdowe

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 60
Cześć mam na imie Damian.Mam 13 lat i chciałbym zostać rajdowcą Ucze sie jeżdzić tera autem ,choć mam 13 lat <lepiej zacząć juz tera> i co mam robić ;P Jakiś sponsorow by sie przydalo :P Pomużcie powiedzcie co mam robic :P Bo tera auto nie ma rożnicy :p najpierw musze sie nauczyc jeżdzić ;P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3843
W tym wieku to ty lepiej o gokartach pomyśl bo nawet do pedałów w samochodzie nie dostajesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
pogadaj z rodzicami żeby ci pomogli (taka pasja to wkońcu lepsze niż łażenie po podwórkach i szukanie wrażeń) i niech pujdą z toba do Auto Moto Mobil Klubu (są w kazdym wiekszym mieście) i tam ci takie zajecia powinni zorganizowa jakoś albo tak jak padło wyzej-ruszaj na gokardy (naprawde gfajna zabawa ja majac juz ponad cwierc wieku nadal sobie lubie posmigac nanich czasami)

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 60
haha ja nie dosiegam ?? lol przysowam sobie krzeslo tata po prawej stronie a ja jezdze se sam ja lepiej jezdze niz moja mama :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 60
Ale jak sie mam zabrać za to :P:P;P wiesz ja na wsi mieszkam :P jest tam takie miasteczko niedaleko :P Zdunska Wola :P no moze tu jest ale chyba lepsze kluby sa w Lodzi a wiesz ja jeszcze mam nauke :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3843
To że umiesz jechać z tatą z boku który w razie czego może zareagować to dobrze ale doświadczenia i tysięcy przejechanych km nie da sie od tak nabyć po paru przejażdzkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
noto ja ci dałem recepte a leki musisz już sam wykupić to znaczy po Polsku ,że dałem co sposób a realizować go musisz juz sam bo ja niestety za ciebie tego nie zrobię-trochę chęci i samoorganizacji i wszystko da sie ogarnąć

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24
Moja dyscyplina widzę :) Właśnie odebrałem licencję niedawno i zaczną się starty w pucharze pzmotu. Powiem Ci, że jedyne czego potrzebujesz to silna wola. Brzmi może abstrakcyjnie, ale jeśli tego na prawdę chcesz to nikt Cię nie powstrzyma, a osiągniesz tyle ile będziesz chciał. Mój konik w tym temacie to technika prowadzenia, tego można uczyć się latami :D Super...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
Ludzie co wy gadacie!!!! w tym fachu liczy sie tylko odwaga i refleks. nie wciskajcie mlodemu glópot. pamietaj jak masz odwagei jestes wystarczajeco chory umyslowo to juz jest polowa sukcesu ja jezdze 7 lat, w nastepnym roku bedzie klasa S2000!! 3maj sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3843
To się obudziłeś, temat z lutego, z samą odwagą bez umiejętności to możesz co najwyżej gdzieś na drzewie wylądować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
PawloWRC, RSMP? Kim jesteś?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co myślicie?

Następny temat

Firmy Snowboardowe

WHEY premium