SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co myślicie?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2235

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 994
Złożyłam sobie fajny rower...co sądzicie?

rama Author BASIC ASL 16"
amor RST FIRST
mostek AS STOS
kierownica FAT FLAT
przerzutka tylna/ przednia XT shadow/ XT
klamki XT
szczęki ham. tył/ przód XT/ XT
wkład suportu razem z korbą XT
łańcuch XT
piasta przednia/ tylna XT/ XT
SPD XT
opona przednia i tylna Expr.
szprychy Mach.

Wszystko mi się podoba, ale ciekawa jestem, jak spisze się amorek. Może miał ktoś z Was z nim doczynienia?

Żyj chwilą :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 353 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2961
Nie bedzie za duza , wersje ASL sa troche inaczej zbudowane.Nie masz sie o co martwic , takie moje zdanie.
Mysle , ze jesli ktos ma zamiar bawic sie w extreme to nie składa bika na takich czesciach( XT itp.) Nie rozumie tej całej dyskusji.
Rower jaknajbardziej na + !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
no no nawet

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 202 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1269
Podziwiam za odwage zeby testowac (i zainwestowac w) RST :) Watpie zeby ktos mial doswiadczenie z tym amorem skoro to nowosc na 2008 rok ;) Moze wreszcie tym modelem RST wreszcie odbije sie od dna ;).
Milego ujezdzania i czekamy na opinie.

:> ó?o:..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 994
:) dzięki ;) Wierze, że bedę zadowolona....a jak nie, to powyciągam za uszy mojego "mechanika" ;]

Żyj chwilą :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 353 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2961
Rama troche odbiega od klasy osprzetu ale ogólnie fajnie to musi wygladac.Moje doswiadczenia z rst skonczyly sie pare lat temu na aerosie i capie (o ile ten pierwszy ok , capa to shit) chcialbym sie dowiedziec jak sprawuja sie nowe widelce tej marki.

Moze jakies foto ? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 994
Odbieram w przyszłym tygodniu rower, więc rzuce jakąś fotkę.
Co do ramy, to powiem Ci, że ja jestem mała- 161cm. I nie jest mi łatwo coś do siebie dobrać. Miałam wziąść rame, też Authora, ale klasowo wyższą, ale...(podejście typowo kobiece, no ale cóż...kobietą jestem :) ta mi się bardzo spodobała. Taka ładna...błękitna... ;)

Żyj chwilą :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 945
Aga ja mam 186 i rame 16" (też author).
No ciekawe jaki ten nowy RST.

Szpecjalista ;]
Freeride/downhill

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 994
Mirage.Pl ale Ty nie "zahaczysz" podwoziem o rame, a ja tak
dlatego też 16" to max co mogę mieć :]

Żyj chwilą :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 353 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2961
Jak Ci sie kiedys znudzi albo bedziesz chciala cos lepszego to polecam poisona.Czesto sie zdarza,ze wyprzedaja małe rozmiary (np.16) po smiesznie niskich cenach ( E605 z 1300 na 599 zl )
Ogolnie sprzet mi sie podoba.

a tak btw kobiety maja byc drobne :P

Zmieniony przez - tomek_w w dniu 2008-02-15 12:23:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 945
No z moim wzrostem to niemożliwe.Krocze mam 15-20cm nad końcem ramy hehe.
Aga a Ty ten rower bedziesz wykorzystywać do normalnej jazdy czy extreme?Jeśli do ex to ta ramka będzie za duża

Szpecjalista ;]
Freeride/downhill

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 994
Ex...zależy co przez to rozumiesz. Na szose- do budowania kondycji i wytrzymałości. W teren- coś pomiędzy xc, a downhill, przy czym bardzo delikatnie bym traktowała drugie pojęcie, bo lubię zjazdy i to różnorakie, ale nie jakieś skoki z dużych wys. czy coś takiego...

Żyj chwilą :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciąganie na drążku

Następny temat

Samochody Rajdowe

WHEY premium