SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sami zobaczcie i ocencie

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 530 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3905


Oto ja i moja siłownia w ANGLII.

Kitesurfing THE BEST

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 530 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3905


Tutaj fotka pleców, zdjecia z siłki wrzuce zaraz

Kitesurfing THE BEST

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 557 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14690
Gites
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 530 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3905


Zdjątko w przebieralji, zaraz wrzuce fotki moje THE BEST kumpla, który pod moim okiem, przy dobrej diecie osiagnal całkiem niezle efekty jak na 6 miesiecy cwiczenia, bedzie fotka z lutego i aktualna, ale to zaraz jeszcze kilka moich fotek

Kitesurfing THE BEST

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 530 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3905


Tutaj na silce...

Kitesurfing THE BEST

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
serfujesz na kajcie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 530 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3905


Tutaj juz moj kumpel i dzien w ktorym zaczac, cwiczyc, jak widac chuchro trzyma do tej pory odpowiednia diete, narazie jedzie na samych odzywkach, jakis tam angielskich producentow, nie sa one najlepsze ale efekty po nich widac, dotego dobre treningi pod moim okiem, zero alkocholu. Zaraz jego zdjecie po 7 miesiacach. Ocencie sami

Kitesurfing THE BEST

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
"narazie jedzie na samych odżywkach" czyli co sezonowiec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 530 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3905


Oto moj kumpel po 7 miesiacach cwiczenia, a na kajcie zarazil mnie wlasnie on ja sie ucze ale on niezle wymiata, w tym roku konczy kurs na instruktora IKO w Egipcie. Gosciu jest w tym niezly, mamy u nas warunki do tego mieszkamy w Southport nad samym morzem Irlandzkim jest spox. A laski najlatwiejsze na swiecie...)

Kitesurfing THE BEST

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lapka jest
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 530 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3905


Zaden sezonowiec odzywki to urozmaicenie diety, a gosciowi masa naprawde idzie dobrze ma dobra genetyke i wielkie checie, I jak fotki???

Kitesurfing THE BEST

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam :)

Następny temat

Oceńcie mnie

WHEY premium