SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sally - dawki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3577

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Waga

99

Wzrost

185

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Pierwszy na mase teraz reudu

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Redukcja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

18

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

110 na 6 140 na 6
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205606
Magnez i potas 2 x dziennie
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Powiem tak - 0.02 - nic nie czułem. Myślałem ze podj**a.0.04. Również. Wlecialo 0.06- coś myślałem ze mi się lapy trzęsą ale pewnie placebo mówię. Koleżanka w pracy mówi czy coś brałem bo stoję zgarbiony i cały się trzęsę Heheh dzisiaj wlecialo 0.08 i napisać na kartce nic nie potrafiłem. Jara mnie to bo nawet efki oryginalnej nie czułem:) ciśnienie lekko wyższe bo 140-150 ale bez środków mam 137-140.

Pytanie brzmi czy warto dorzucić meridium do clenu? Czy to będzie samobójstwo ? Trzymam diete ale muszę robić o wiele dłuższe areoby bo chodzę tak głodny ze zaczynam lekko podjadać,na szczęście warzywka a nie syf.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Cześć,zatrułem się czymś przedwczoraj w nocy. Dzisiaj czuje się już dobrze,wracam do treningu. Lecz odpocznę od clenu do soboty. Brałem clen z rana na pusty żołądek,może to była przyczyna zatrucia ? Może dodać po jedzeniu lub do jedzenia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Czesc,jestem 2 tyg off na clenie. Mogę poleciec teraz ciagle bez przerw do czerwca ? Bo w czerwcu kończę redukować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Ja tam leciałem po 8tyg
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Jakie mogę walić Max dawki ? Chyba gdzie nic nir czułem 200 miałem Max. Mógłbym więcej ale się bałem hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Pomoże ktoś ? Od 6 dni leci clen,wczoraj 4 tab - trzęsło jak skur*syn teraz wziąłem 5 i nic. Zero efektu. Może lekko lapy.
Czy mogę ciągnąć ten clen dalej skoro już nie mam skutków ubicznych czy to znaczy ze przestał działać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Dodam ze od 2 dni biorę giga dawki magnezu i potasu bo mailem skurcze. Proszę o pomoc pilne!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205606
Dziala tylko organizm juz sie przyzwyczail
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Nie podbijaj dawek w nieskończoność. To że ręce się nie trzęsą to nie znaczy że nie działa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cypio a odblok

Następny temat

HGH - pytania o efektach generyków, średnie ceny

WHEY premium