SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sakuraba w szpitalu!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3717

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Kogo, jak kogo, ale Saka strasznie szkoda

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
nieciekawa sprawa.miejmy nadzieje ze wszystko bedzie git.



wlasnie ogladalem po raz 2 walke ze smirnovasem-sedziowie dali d..y na maxa!to po prostu byla masakra.

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ten niezdrowy tryb zycia to raczej przeszlosc, dotyczyl wczesniejszego epizodu jego zycia. Chociaz kto wie jak to teraz wyglada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Skoro dostał cios to prawdopodobnie wymiotował z powodu wstrząśnienia mózgu. Takie rzeczy sie zdarzają i mam nadzieje że to nic poważniejszego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Mam nadzieję, że to tylko taki jednorazowy epizod - nie wiadomo co się stało, może Saku po prostu zachorował abo czymś się zatruł. Różnie może być w życiu. Cholernie lubię tego japońskiego skurczybyka, mam nadzieję, że wróci do pełni sił (czy kiedykolwiek był w ich pełni?) i będzie dalej cieszył nas wszystkich dobrymi występami.
Nie wydaje mi się, żeby było to z przetrenowania - na HLach z jego pobytu w CB widać, że ostro wstawiał sobie w dupsko i jakoś dawał radę. Niemniej, nie ma się co łudzić - pierwszej młodości to on już nie jest, a poprzedni tryb życia (fajki i sake) oraz liczne kontuzje i urazy na pewno dają o sobie znać...

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Z tego co słyszałem od Nino Schembriego gdy był u nas na seminarium, to w Chute Boxe chłopaki naparzają się i nokautują niemal codziennie. Podobno mówił też że nie lubi ćwiczyć z Silvą i z Shogunem bo to niebezpieczne. Myśle że Saku poprostu za mocno oberwał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam nadzieje, ze szybko wyjdzie ze szpitala i wznowi treningi

Pozdro

ps:A tu macie filmik na ktorym widac jak Saku ciezko cwiczy...

http://rapidshare.de/files/34565713/Sakuraba_workout.avi 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10222
shannar- panie zloty byloban chyba sto razy

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba jednak nie wszyscy to widzieli bo kilka osob sciagnelo ten filmik

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 354 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8412
Mozecie napisac cos wiecej o tym jego prowadzonym niezdrowym trybie zycia

Mądry człowiek powinien wiedzieć,że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się,jak sam może leczyć swoje choroby

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ubrania MMA - koszulki, spodenki i inne

Następny temat

ktora szkola lepsza

WHEY premium