SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sakuraba-Royce: czy nadal bjj rzadzi?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 210 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9406
Wiadomo, ze zawodnik bjj pozamiata podloge uderzaczem, ale jezeli uderzacz potrafi (a coraz wiekszej iloci zawodnikow to sie udaje) moze nie dac sie sprowadzic do parteru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Tak ok ale musza znać bardzo dobrze techniki graplerskie chroniące przed takimi sprowadzeniami. I wtedy nie wiem czy nadal jest mowa o uderzaczu czy też o zawodniku "ogólnym" jak to sie ma teraz w Vale Tudo.

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Wiesz Drygu, w sumie doszlo juz do tego ze kazdy chcacy choc zaistniec w jakim kolwiek VALE TUDO to cwiczy caly przekroj. Jedni w takich proporcjach ,inni w innych. A wypowiedzi w stylu ze wygralem juz z wieloma chwytaczami a jestem tylko uderzaczem mozna juz na dzien dzisiejszy wlozyc miedzy bajki.Szczegolnie jesli chodzi o UFC lub PRIDE, a nwet championi z k1 bawia sie tez w chwytanie, oczywiscie po zajeciach kopanych :)

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1609 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30475
I tak byc powinno.Dobry fighter musi byc wszechstronny!

"Tradycyjny" Doradca

I`am the Lord of the Ring...Martial Arts Ring...
---===http://www.juras.waw.pl ===---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sakuraba walczacy w stojce? Czys Ty sie z choinki urwal? Sprawdz kto uczyl Sakurabe.
Nota bene moja ulubiona wealka Sakuraby to ta w ktorej Goes mu spuszcza lomot.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj 
Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Moim zdaniem to jest tylko kwestia czasu zeby najlepsi fajterzy styli uderzanych nauczyli sie skutecznie przeciwstawiac bjj" - śnij dalej :)

"Nie walczę w żadnym określonym stylu. Nigdy nie wiesz co zrobię i ja sam tego nie wiem. Mój ruch jest rezultatem twojego ruchu, moja technika jest efektem zastosowanej przez ciebie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Boruta, a moje ulubione walki,a w szczegolnosci ich momenty to te w ktorych sedzia podnosi raczka Sakurabie a Gracie'om nie :). BTW, zaraz po sakurabie moj ulubiony to Rickson :). A wracajac do tematu u vs g. Moim zdaniem juz niedlugo roznica pomiedzy uderzaczami a chwytaczami calkowicie sie zatrze. Ten rpoces wystepuje juz od kilku lat. Jest coraz wiekszy wysyp szkol przekrojowych lepszych lub groszych. Jeszcze bedziecie wnukom opowiadac ze kiedys bylem czystym uderzaczem i czulem sie niesmiertelny, badz bylem czystym chwytaczem i bylem niepokonany.

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
A tak na marginesie zeby podtrzymac moja teze, przypatrzcie sie tajskiemu boksowi. O ile pamietam to Bruce ty to cwiczysz badz cwiczyles, wiec wiesz jak wyglada sprawa z tymi "chytanymi" podcieciami noga. Male cos- ale cieszy:) - badz ca badz Tajski jest uwazany za only uderzany styl.

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ronowicz , do tego co piszesz to nic dodać nic ująć , tylko podaj proszę jakie pieniadze chcieli dawać tysonowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Nie pamietam za dobrze. Albo 500 tys dolarow na runde albo nawet i 5 milionow. Pamietam ze bylo duzo zer i piatka na poczatku :)

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy Boruta jest cool?

Następny temat

Rickson,Helio-filmik

WHEY premium