SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Saa a skutki uboczne

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1120
dałem
wczesniej juz

jedziemy z tym bansem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i kurva prawidłowo
zjedz sobie metki chłopie liść clomidu ci starycz na odblok i beziesz mieć już jakieś pojęcie

nie cuduj nie warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1120
Słuchaj to moze tak
Przez piewrszy tydzien dał bym propa 50mg e2d i jak bym sie dobrze czuł to bym walnał 100mg e2d i pozniej w ostatnim tygodniu zszedł bym na 50mg e2d i do tego clomid tylko wystarczy ? czy hcg i inne tez sie przydadza chodzi mi o srodki bezpieczenstwa

jedziemy z tym bansem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Twoja dieta jest z dupy, wegli to tam masz jak kot naplakal. nie masz co sie chwytac koksu jak narazie. nie ma najmnieszego sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1120
ale chce spróbowac zeby troche urosnac dodam WW nie moge juz dłuzej czekac co roku mowie sobie ze w te wakacje bedzie ok a jest lipa

jedziemy z tym bansem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
żeś sie kurva uparł jak łosioł (połączenie łosia z osłem) to bij tego propa po hcg napewno lepiej sie bedziesz czół nolva pod ręką do tego omega3 cynk witaminki i inne niezbędne rzeczy o których napewno już wiesz jak np czosnek prawda ?

wogóle dawaj fote cycu

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2008-12-25 16:23:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21563
bo nie potrafisz dobrze jesc dlatego nie mozesz osiagnac tego co chcesz, przyloz sie do zarcia doloz jakis dobry stack kreatynowy, posiedz troche nad treningiem i bedzie dobrze a te swoje koxy narazie odstaw jak tak bardzo Cie przerazaja skutki uboczne... zreszta pewnie i tak bys ich nie wykorzystal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
masz fotke w profilu nie widac ?

wegli w diecie prawie nie masz, bialko zapychasz jakas dzywka co to dokladniej znaczy ?

ze masz ****a ine diete.

idz, poczytah wroc

ps uszkodzenie stawu nieokniecznie bierze sie z zbyt duzych obciazen

idz i wro /kiedys/ pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1120
weim wiem dzieki chopy jak zakupie towar dopne diete to zrobie relacje wkleje zdjecie przed i po cyklu tak dla porowniania wae propa bo meta odpada ze wzgledu na watrobe a nie oszczedzailem ja wczesniej wcale <alko duze ilosci :(> ale etraz to wszytsko sie skonczylo tylko chche byc wielki i koniec ale nie za duzy hahahah pozdo jescze raz i dzieki MICOOOLAI i reszcie tez za krytyke pozdro

jedziemy z tym bansem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak brać metkę?? hehe

Następny temat

bold

WHEY premium