SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SYSTEMA w Polsce

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Jodan za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 481 Wiek 84 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Ratyn, zapomniałeś dodać bardzo ważne rzeczy:
1. pod artykułem jest dopisek tej treści:
"Artykuł zamieszczony dzięki uprzejmości autora był pierwotnie
opublikowany w nr 38 (październik 2004) Internetowego Magazynu Tomasza
Grycana "Świat Neijia". Autor zajmuje się sztukami walki od roku 1976,
głównie chińskimi stylami wewnętrznymi, i nie jest związany z PASW."


2. pełny link http://*******/rzdb (tu skrót ze wzgledu na jego długość)
3. że to co zamieściłeś to tylko częśc artykułu i że resztę można znaleźć pod linkiem w pkt 2

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2006-11-30 09:50:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6482
Sorry za spam, ale nie wiem dlaczego od początku kojarzę tanie_wino z Karate Tsunami, być może głupio mu się przyznać...

A co do Sytiemy i PASW: planujecie jakieś seminarium z kimś znanym, jak Ryabko czy Wasiliew?

Look into my eyes, you will see who I am
My name is Lucifer, please take my hand

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
nie chcę zaczynać - tak jak pisałem.
nie chcę się kłócić, chciałbym po prostu wiedzieć, co trenujesz. jak nie chcesz odpowiedzieć, to nie odpowiadaj. pytamy się tylko..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
i nie strasz mnie banem, bo jak na razie nie jesteś moderatorem i banować nie możesz, a na forum poświęconym forum SW chyba nie dostaje się bana za pytanie: "co trenujesz?" o ile się nie mylę.
jeszcze raz mówię. tym razem nie chcę się kłócić, tylko dowiedzieć na jakiej podstawie formułujesz swoje opinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
nie no, idźcie się kłócić na priva.
wino, jeśli masz problemy, to wylewaj żółci na forum.
loot, przynajmniej nie daj się sprowokować i sam nie prowokuj sfrustrowanego usera.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Jodan za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 481 Wiek 84 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3916
Przejrzalem ten watek bardzo wybiorczo i w zasadzie nie odniose sie do niego za bardzo, polecam jednak link, ktory zamiescil Tanie Wino.
:)

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 681 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2781
No ja sądze że nie ma co sie tu kłucić tylko rozmawiajmy na temat. Załozyłem tego posta dla zainteresowanych jeśli tanie wino nie jesteś zainteresowany to nie pisz. Jesli uważasz ze nie ma sensu jechać na sesje powiec to i zajmij sie innymi postami.

Wracając do tematu Wally napewno bedą seminaria z przedstawicielami Sysytemy z Rosji jednak pewnie troszke później. Narazie są podstawy co miesiąc w przczynie jak bedzie coś na więkrzą skale poinformuje.

Nie sztuką jest bić sztuką jest się bronić nierobiąc napastnikowi krzywdy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Ratyn na litość boską-użyj autokorekty w Wordzie.

A w wolnej chwili-napisz proszę, jakim cudem chce Ci się iść na seminarium "stylu", którego mistrzowie ośmieszają się bardziej(jeśli to możliwe) niż Rysio m****?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sonny Liston - biografia

Następny temat

Feliks Stamm - sylwetka

WHEY premium