SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SYSTEMA w Polsce

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3916
Cavior-nie musisz mi tlumaczyc idei sogow.

Pine-ja nie neguje bana dla Tanie_Wino, moderatorzy sa od tego zeby bany dawac i mi nic do tego, z tym, ze dobrze by bylo chyba podawac na ile ban jest dany.

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Ja nie twierdze, ze negujesz.

Moim zdaniem,system banowania winien byc na forum usprawniony,mod powinien byc zobowiazany do podania rzetelnej przyczyny i wyczerpujacego uzasadnienia takiej decyzji,podac okres na jaki ban jest dany.

Powinna byc tez weryfikacja blokow,bo straszne ilosci banow sa dane bezpodstawnie.Powinna powstac jakas komisja wewnetrzna czy cos na ten ksztalt,celem kontroli moderatorow.Bo my niczym nie roznimy sie od zwyklych userow,tez nas ponosza emocje,mamy gorsze dni.Natomiast banow,nie ma kto sprawdzac,czy jest sluszny,czy to widzi mi sie moda.

Co do wino,to jest to standardowy ban 48 godzin,gdyby byl userem z mniejszym stazem,walnalbym dluzszego.

Grappling

...
Napisał(a)
Usunięty przez wilk80 za pkt 1 regulaminu
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Mi chodzi wilku o komisje,ktora by rozpatrywala ewentualne skargi na bany.
Rowniez uwazam,ze trzeba karac szybko,zdecydowanie i mocno.

Grappling

...
Napisał(a)
Usunięty przez Jodan za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
...
Napisał(a)
Usunięty przez wilk80 za pkt 1 regulaminu
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3916
Podoba mi sie Twoje podejscie Pine.

Zwrocilbym jeszcze uwage na jedna rzecz-istnieje cos takiego jak zakladanie topicu przez osoby zbanowane w dziale moderatorzy-z tym, ze wiaze sie to z zalozeniem nowego konta co pewnie wiele osob zraza do bawienia sie w to-poza tym wiesc niesie, ze i tak nic to nie daje.

Sadze, ze w rozwiazaniu tego problemu pomogloby cos na ksztalt "komisji Pinecone" :), badz chociazby zwyczaj, iz po daniu bana, mod, ktory bana dal informuje o tym innego moda, ot tak, aby zasiegnac opini z zewnatrz.

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Michal, na początku tak robiłem - pytałem innych modów. Niestety, jest tego tak wiele, że trzeba samemu podejmować decyzje i samemu się później za to ewentualnie tłumaczyć...
Nie chcę tu uchodzić za chvj wie kogo, ale doóki nie zostałem modem nie zdawałem sobie sprawy ile to nikiedy roboty z tymi ostrzeżeniami, banami, kasowaniem postów, tematów, itd., itd...
Dlatego uważam taki pomysł za nie do końca dobry - po prostu za dużo jest roboty. Już na mnie często żona krzywo patrzy, że za dużo czasu siedzę przed kompem...

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
"Zwrocilbym jeszcze uwage na jedna rzecz-istnieje cos takiego jak zakladanie topicu przez osoby zbanowane w dziale moderatorzy-z tym, ze wiaze sie to z zalozeniem nowego konta co pewnie wiele osob zraza do bawienia sie w to-poza tym wiesc niesie, ze i tak nic to nie daje.

Sadze, ze w rozwiazaniu tego problemu pomogloby cos na ksztalt "komisji Pinecone" :), badz chociazby zwyczaj, iz po daniu bana, mod, ktory bana dal informuje o tym innego moda, ot tak, aby zasiegnac opini z zewnatrz."



Jeszcze się nie spotkałem z niesłusznym banem!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3916
Spoko Wilku, jako nie mod, nie wiem jak to wyglada od Waszej strony, w sumie ja do pracy modow nie mam zastrzezen, zasady byc musza i tyle. Wg mnie ten system jest taki jak demokracja, nie idealny, ale ciezko znalezc cos lepszego.

Nie wiedzialem poza tym ze istnieje cos takiego jak ban standardowy 48hdobra wiedzialem, ale zapomnialem, stad tez rozmylem ten topic, za co mowie sorry autorowi.

Edit-w miedzyczasie weszla wypowiedz MAriana.

Marian-mi jeden niesluszny ban przyszedl na mysl od razu). Byl taki topic o powrocie Ricksona....;)

Zmieniony przez - Michal M w dniu 2006-12-02 20:18:55

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sonny Liston - biografia

Następny temat

Feliks Stamm - sylwetka

WHEY premium