SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SUPLE AKTORÓW.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1010
Witam, natknąłem się na fejsie na reklamę "RZEKOMO" Supli dzięki którym w miesiąc (chodzi o 2 suple, zaraz powiem) AKTORZY FILMU '300 spartan' wyrzeźbili się z tłustych schabów na młodych bogów.

http://my300dietblog.com/

Oto spamerska stronka, oczywiśćie nie jestem idiotą i nie zamówiłem od razu tych supli po przeczytaniu paru FAKE-komentarzy, w dodatku suple z USA. Ale chciałbym spytać czy słyszeliście o tej sprawie?

I coś więcej o suplach MUSCLE EXTREME i ULTRA FORCE MIGHT.
Czy na prawdę są takie dobre? Czy ktoś mógłby przybliżyć ich SKŁAD?
Domyślam się, że jakieś stacki, beta-alanina, kreta, hmb na pewno..

Ale co czyni to takim wyjątkowym niby? Lub prościej CZY SUPLE PRZYNOSZĄCE TAKIE EFEKTY WGL. ISTNIEJĄ? (podkreślam SUPLE, nie doping czy nawt meta)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Masz tutaj urywek (z bardzo dobrego filmu, który polecam obejrzeć w całości) wyjaśniający te 'mega przemiany' na zdjęciach - nie potrzeba miesiąca ,tylko pare godzin (i to MAX)







Zmieniony przez - Banan w dniu 2012-10-10 00:06:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
pic na wode fotomontarz

Suple jak kazde inne - uzepelnienie diety

desiderata

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningówka

Następny temat

Odżywki w spadku. Jak stosować?

WHEY premium