SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki w spadku. Jak stosować?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 558
Witam. Kuzyn miał wypadek wykluczający go z siłowni. Przekazał mi swoje suplementy. Poradzicie jak stosować?
Jeśli to istotne, to trenuje splitem w PN,WT,CZW,PT(4dni)
Dieta 6posiłkowa średnio co 2godz. w ciągu dnia.(na oko)

Suplementy:
-MRM massive muscle gainer(ok.1kg)
-Hi-tec KTP Creatine 200cap.
-Hi-tec Vasobolan 240cap.
-Optimum 100% Whey Gold Protein - 2300 g

Plus witaminy:
-Olimp Chela-min sport formula
-Olimp Vita-min plus z luteiną i zieloną herbatą
-Olimp Vita-plex multi-vitamin complex

Witaminy myślę tak jak pisze-po tabsie dziennie do obiadu, ale nie wiem czy od każdego rodzaju.
Ktoś polecił jeszcze Carbo przed treningiem-warto?
Vaso+Kreta - to mnie nurtuje, nie lepiej zostawić kretę na później? czy jak?

Dzięki za pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11967 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
po treningu gainer, jak sie skonczy carbo+wpc
kreatyny za malo na cykl wiec zostaw.
Vaso 30min przed treningowo 6 kapsow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jesli chodzi o carbo to można odrobine sypnąć przedtreningowo, ale lepiej po treningu spożywać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 558
kreatyne słyszałem, że dobrze po stosowaniu vasobolanu. więc i może tak zrobię, muszę zaczerpnąć na ten temat wiedzy.

Carbo dokupie, a białko rano i przed spaniem. pokombinuje, może będę stosować, tak jak pisze na pudełku

dzięki za odp.

Zmieniony przez - KropaSLU w dniu 2012-10-10 11:42:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
na ten moment masz gainera, więc carbo raczej zbedne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11967 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
cos mi sie zdaje, ze i tak nie wykorzystasz tego zestawu.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 558
dlaczego? jakiś tam już staż mam. właśnie największe braki w wiedzy mam w przypadku suplementacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11967 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
poniewaz napisales, ze chcesz korzystac z bialka tak jak rozpisali na opakowaniu.
takie stwierdzenia sa wlasnie charakterystyczne dla osob co nie posiadaja wiedzy o swojej diecie apropo chocby zapotrzebowania.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SUPLE AKTORÓW.

Następny temat

MHP A-Bomb

Wiecej